Bu haber kez okundu.

AK Parti Kadın Kolları 16 Nisan referandumu öncesi dur durak bilmeden çalıştı. Kapı kapı dolaşan parti teşkilatı, başta kararsızlar olmak üzere seçmenlerin tüm sorularına yanıt verdi. Ziyaretlerde ev sohbetleri yapıldı. Sivil Toplum Kuruluşları ile biraraya gelindi. Seçmenler ile tek tek yüz yüze görüşüldü.

AK Kadınlar referandum sürecinde çalışmalarını anlatan 'Evlada Mektup' ismini taşıyan 2 farklı klip hazırladı. Klipte 'referandumda neden EVET?' sorusunun yanıtı bir kez daha verildi. Ayrıca gelecek nesillere umut dağıtıldı.

AK Parti Kadın Kolları üyelerinin referandum sürecindeki duygularını yansıtan reklam filminde, AK Partili bir annenin çocuğuna yazdığı duygu yüklü mektuba yer veriliyor. Adeta evlatlara nasihat niteliğinde olan film ile; geçmişte ve yakın dönemde yaşananlar ön plana alınarak, geleceğe dair planların önemine vurgu yapılıyor.

"En Kıymetli Hazinemiz Milletimizdir" sloganıyla AK Parti Kadın Kolları tarafından yayınlanan 'Evlada Mektup' reklam filmlerinden birincisini yukarıdan ikincisini de aşağıdan izleyebilirsiniz.

31 BİN MAHALLEDE 27 MİLYON SEÇMENE ULAŞILDI

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Ankara Milletvekili Selva Çam ise halkoylaması sürecinde AK Kadınların çalışmalarını rakamlarla ortaya koydu. Çam, 19 Mart - 12 Nisan arasında 27 milyon 983 bin seçmene ulaşıldığını açıkladı. Selva Çam, Türkiye genelindeki 31 bin 986 mahallenin tamamına gidildiğini söyledi. Çam, kadın kolları olarak seçmenlerin yüzde 55'ine ulaşıldığını ve ulaşılan kadınların Anayasa Değişikliği maddelerinin detaylarını da öğrendiklerini aktardı.

Anahtar Kelimeler:
Referandum
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×