Öne Çıkanlar feto 2017 AÖL 3 Dönem Sınav Sonuçları lys tercih sonuçları 2017 1 mayısı kimler kutlar dgs sonuçları 2017

AK Parti'de demokrasi şehitleri köşesi açıldı

AK Parti darbe şehitlerini unutmadı. Partinin genel merkezinde 15 Temmuz demokrasi şehitleri için özel bir köşe hazırlandı.

AK Parti'de demokrasi şehitleri köşesi açıldı
AK Parti genel merkezinde şehitler köşesi oluşturuldu. O köşede 15 Temmuz darbe girişimi gecesi şehit olan asker sivil herkesin özel eşyaları yer alıyor.

Şehitler köşesinin açılışını Başbakan Binali Yıldırım yaptı. Köşede, demokrasi şehitlerinin bugüne kadar hiç yayınlanmamış fotoğrafları, video görüntüleri ile hayat hikayeleri akıllı ekranda tek tek anlatılıyor.

15 Temmuz Şehitleri Köşesi açılış
Başbakan Binali Yıldırım, 15 Temmuz Şehitler köşesi açılışı

32 DEMOKRASİ ŞEHİDİNİN ÖZEL EŞYALARI SERGİLENİYOR

Şehitler köşesinde aynı zamanda şehitlerin özel eşyaları da var. Tespihlerden kullandıkları eldivenlere gözlüklere ve tişörtlere kadar çok sayıda özel eşya da sergileniyor. 32 şehide ait tespihten çakmağa, gözlükten tişörte ve kamuflaj elbisesinden ayakkabıya kadar 53 özel eşyanın sergilendiği köşede, 15 Temmuz gecesine ait gazete manşetleri de yer alıyor. 


Şehit Erol Olçok'un kişisel eşyaları


DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

Şehit aileleri, çocuklarına ait eşyaların sergilendiği AK Parti'de bir kez daha duygulu anlar yaşadı. Şehitler köşesinde bir de anı defteri bulunuyor. Sergiyi ziyarete gelen vatandaşlar 15 Temmuz şehitlerinin isimlerinin yer aldığı bu deftere duygu ve düşüncelerini yazabiliyorlar.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×