Öne Çıkanlar feto 2017 AÖL 3 Dönem Sınav Sonuçları lys tercih sonuçları 2017 1 mayısı kimler kutlar dgs sonuçları 2017

AK Parti'de Fetullahçı (FETÖ) temizliği başladı

AK Parti'de FETÖ mensuplarına yönelik temizlik operasyonu başladı. Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı imzasıyla FETÖ mensuplarının AK Parti teşkilatlarından ayıklanması yönünde 'FETÖ genelgesi' gönderildi.

AK Parti'de Fetullahçı (FETÖ) temizliği başladı
Darbe girişimi sonrası tüm kamu kurumları, özel sektör ve Türk Silahlı Kuvvetleri'ndeki Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensuplarına yönelik başlatılan operasyonlar tüm hızıyla devam ediyor. FETÖ'nün siyasi partilerdeki mensuplarının ayıklanmasına yönelik ilk çağrı ise AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı imzasıyla yayımlanan 'FETÖ genelgesi' ile geldi.

Hayati Yazıcı imzasını taşıyan 'FETÖ genelgesi'nde AK Parti teşkilatları ve belediyelerdeki FETÖ üyelerinin ayıklanması için çalışmalara başlanması ve bu çalışmalar sırasında dikkat edilmesi gereken hususların neler olduğu yer alıyor.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı'nın tüm parti teşkilatlarına iletilmek üzere yayımlanan genelgede ''FETÖ/PDY ile bağlantısı bulunanları ve menfur darbe girişimine destek verenleri teşkilatımız içinde fitne ve dedikoduya izin vermeden ivedilikle arındırma çalışması yapın.'' diyerek FETÖ mesuplarının teşkilat içerisinden bir an önce temizlenmesine dikkat çekiliyor.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×