Bu haber kez okundu.

Atalay Filiz 'in sevgilisi Olga Seregina online oldu
Ankara'da 2 kişinin, İstanbul Tuzla'da ise Fatma öğretmenin katil zanlısı olarak Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan seri katil Atalay Filiz'in kayıp sevgilisi Olga Seregina'nın ortaya çıktığı iddia ediliyor. 2011 yılında Paris'te kaybolan ve Atalay Filiz'in sevgilisi olarak bilinen Rus vatandaşı Olga Seregina, Rusya'nın popüler sosyal medya platformu VK.com'da online oldu.

Soruşturmasına halen devam edilen Atalay Filiz'in eski sevgilisi Olga Seregina yaklaşık olarak 5 yıldır kayıp. Ancak Olga Seregina'nın Rusya'nın sosyal medya platformu vk.com'da online olduğu iddia edildi. Olga Seregina'nın son olarak 12 Aralık 2011 tarihinde çevrimiçi olduğu ve o günden bu yana vk.com hesabından hiç online olmadığı öğrenildi. Ancak Olga Seregina'nın son üç günde 3 defa profiline giriş yaparak, online olduğu belirtildi.

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Olga Seregina vk.com'daki ilk girişini 19 Haziran 2016 tarihinde saat 06:14 sıralarında yaptı. İkinci girişini önceki akşam 22:22 sıralarında yaptığı belirtilen Olga'nın son girişini ise dün sabaha karşı 04:00 sıralarında yaptığı iddia edildi.

Olga Seregina'nın vk.vom hesabı kontrol edildiğinde ise herhangi bir değişikliğin olmadığı gözlendi. Sosyal medya hesabına Olga'nın kendisinin mi yoksa bir hacker'ın mı girdiği henüz bilinmiyor. Sayfaya Olga'nın kendisinin girmiş olabileceği ihtimali ise ailesinin ve arkadaşlarının yeniden umutlanmasına neden oldu. Olga Seregina'nın sosyal medya hesabı polisler tarafından araştırılıyor.
 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×