Bu haber kez okundu.

Başkan Gökçek istifa iddialarını yalanladı
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek gerçekten istifa etti mi? Melih Gökçek istifasını sundu mu? Melih Gökçek neden istifa etti? gibi sorular sosyal medyada tartışma konusu oldu. Peki gerçekten Melih Gökçek istifa mı etti? Başkan Gökçek, istifa ettiği yönündeki haberleri Twitter hesabından yaptığı paylaşımla YALANLADI!

Sosyal medyada günün konusu olan 'Melih Gökçek istifa etti' haberleri doğru mu yoksa asparagas mı? Mynet'in haberine göre Melih Gökçek'in istifasını sunduğu iddia edildi. Ancak Başkan Melih Gökçek bu iddiaları yalanlayarak görevinin başında olduğunu belirten bir mesaj yayımladı.Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in istifa ettiği iddiası ortalığı karıştırdı. Mynet'teki habere göre Twitter'dan Özge Mumcu bir açıklama yaptı. Açıklamada ''Melih Gökçek'in zorunlu istifasına üzülmeme hakkımı kullanıyorum. Eğer bilgi doğruysa." dedi ve tüm sosyal medyada ''Melih Gökçek istifa etti'' haberleri konuşulmaya başlandı. Peki Melih Gökçek gerçekten istifa etti mi? Başkan Gökçek istifa etti iddialarını yalanladı.MELİH GÖKÇEK İSTİFA ETTİ İDDİASINI YALANLADI

Hakkında istifa etti haberleri çıkan Başkan Melih Gökçek Twitter hesabından yaptığı açıklamada 'Melih Gökçek istifa etti' iddialarını yalanladı. Gökçek, Twitter'dan yaptığı paylaşımda kendisi hakkında görevden alınıyor diye haber yapanlar hakkında ''BİR DE TÜRKİYE'YE BAŞBAKANLIK DÜŞÜYLE YANAN BİRİSİNİN TARAFTARLARINA "GÖKÇEK GÖREVDEN ALINIYOR"DİYE TWİT ATTIRMASI ÇOK KOMİK...'' ifadesini kullandı. Melih Gökçek istifa etmediğini ve görevinin başında olduğunu ise ''YERİMDEYİM VE PARALELLE MÜCADELEYE OLANCA HIZIMLA DEVAM EDİYORUM...ÜZÜLDÜNÜZ MÜ SAZANLAR?'' diyerek belirtti.

Henüz Melih Gökçek'in istifa edip etmediği haberleri sadece iddialardan ibaret. Melih Gökçek istifa etti mi? Melih Gökçek neden istifa etti? Melih Gökçek istifa etti son dakika haberleri doğru mu değil mi? gibi soruları Başkan Gökçek'in konuyla ilgili yapacağını tahmin ettiğimiz açıklamasından sonra belli olabilir. Şu an tüm bu haberler sadece bir İDDİA ve doğruluğu kesin olarak bilinmiyor.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×