Bu haber kez okundu.

Bekir Bozdağ: Gaziantep'teki terör saldırısı provokasyondur
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ sosyal medya hesabından Gaziantep bombalı saldırı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bozdağ, Gaziantep'te yapılan terör saldırısının birliğimizi, dirliğimizi ve kardeşliğimizi bozmaya yönelik olduğunu vurgulayarak, ''Gaziantep'teki terör saldırısı, birliğimizi, dirliğimizi, kardeşliğimizi, huzurumuzu ve güvenliğimizi bozmayı amaçlayan bir tuzak, provokasyondur.'' dedi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın Twitter'dan yaptığı Gaziantep açıklaması şöyle;

- Gaziantep'teki terör saldırısında hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet,yakınlarına başsağlığı ve sabır;yaralılara acil şifalar dilerim.

- Teröre,terörizme ve teröriste lanet olsun.Teröre,terörizme ve teröriste destek verenlere lanet olsun.Terör,Türkiye'yi yıldıramaz/bölemez.

- Türkiye'nin terörle etkili ve kararlı mücadelesi,terörün sonu getirilene kadar devam edecektir. Menfur terör saldırısının hesabı sorulacaktır.

- Gaziantep'teki terör saldırısı,birliğimizi,dirliğimizi,kardeşliğimizi,huzurumuzu/güvenliğimizi bozmayı amaçlayan bir tuzak/provokasyondur.

- Bu tuzak ve provokasyon karşısında birliğimize,dirliğimize,kardeşliğimize, huzurumuza,güvenliğimize ve iç barışımıza sahip çıkalım.

- Halkımıza ve ülkemize kurulmuş bu büyük tuzağı, tuzağa düşmeyerek/oyuna gelmeyerek sağduyu ile bozalım.

AB BAKANI ÖMER ÇELİK'TEN AÇIKLAMA

Avrupa Birliği (AB) Bakanı Ömer Çelik de kendi sosyal medya hesabından Gaziantep'teki terör saldırısına ilişkin açıklamalarda bulundu. Ömer Çelik'in Gaziantep bombalı saldırı açıklamasını linke tıklayarak okuyabilirsiniz.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×