Bu haber kez okundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında Ankara'nın Kazan İlçesi'nde şehit olan Ahi Mahallesi Muhtarı Ali Anar'ın ailesini ziyaret etti. Cumhurbaşkanı şehidin evinde Kur'an-ı Kerim okudu ve dua etti.

GAZİ MUSTAFA ZOROVA'YI HASTANEDE ZİYARET ETTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, 15 Temmuz'da yaralanan ve Ankara Numune Hastanesi'nde tedavi gören Mustafa Zorova'yı da ziyaret etti. Erdoğan'la Zorova arasında geçen sohbet oldukça samimiydi.

Recep Tayyip Erdoğan - Mustafa Zorova
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan - 15 Temmuz Gazisi Mustafa Zorova

Gazi Mustafa Zorova, hastanede gözünü açtığı ilk anlarını Cumhurbaşkanı Erdoğan'a anlattı. Zorova gözünü ilk açtığında yeğeni Lokman'a, ''Devlet millet dimdik ayakta duruyor mu yoksa devlet millet gitti biz boşuna mı vurulduk'' diye sorduğunu ifade etti. Daha sonra Türk bayrağının baş ucuna asılmasını istediğini söyleyen Zorova, ''o bayrak bizim, dokunanın ona zarar verenin ellerini ilk ben kırarım'' dedi.

15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir
Şehit Uzman Çavuş Ömer Halisdemir

ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR'İN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın duraklarından birisi de 15 Temmuz darbe girişimi gecesi Özel Harekat Komutanlığı'nda görevli olan Şehit Uzman Çavuş Ömer Halisdemir'in ailesinin evi oldu. Erdoğan, şehidin Etimesgut'taki evine gelişi sırasında vatandaşlar tarafından alkışla karşılandı. Burada 1.5 saat süren ziyaret sonrasında Cumhurbaşkanı, dışarıda bekleyen vatandaşların yanına giderek onları selamladı.

15 Temmuz şehitleri Ümit Güder ve Ömer Takdemir
15 Temmuz şehitleri Ümit Güder ve Ömer Takdemir

ŞEHİT ÖMER TAKDEMİR VE ÜMİT GÜDER'İN AİLESİNE ZİYARET

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişimi sırasında Ankara'nın Kazan İlçesi'ndeki 4. Ana Jet Üssü'nde şehit olan Ömer Takdemir ile Ümit Güder'in ailesini ziyaret etti.

15 Temmuz şehidi Mustafa Avcu
15 Temmuz şehidi Mustafa Avcu

ŞEHİT MUSTAFA AVCU'NUN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi gecesinde Genelkurmay Başkanlığı önünde yapılan saldırıda şehit olan üniversite öğrencisi Mustafa Avcu'nun ailesini de ziyaret etti. Avcu'nun Keçiören'de oturan ailesini ziyaret eden Erdoğan'ın yanında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan'ın da yer aldığı görüldü.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×