Bu haber kez okundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Sen Karadenizli misin?' sorusu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cuma namazı için Maslak'taki Orman Bölge Müdürlüğü Fatih Ormanı Camii'ne geçti. Burada gazetecilerle hatıra fotoğrafı çektiren Erdoğan, bir gazeteciye "sen Karadenizli misin?" şeklinde soru sordu.

Kurban Bayramı'nı İstanbul'da geçiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cuma namazı için Maslak'taki Orman Bölge Müdürlüğü Fatih Ormanı Camii'ne hareket etti. Kılınan namzdan sonra kendisini takip eden gazetecilerle hatıra fotoğrafı çektiren Erdoğan, Bir muhabire "sen Karadenizli misin?" şeklinde soru yöneltti.

Ben Cumhurbaşkanıyım, bilirim

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sorusu üzerine, CNN Türk muhabiri Zeynep Karamustafa, "Evet, Ordu Fatsa Yalıköylüyüm. Nereden anladınız?" şeklinde yanıt verdi. Erdoğan ise, "ben Cumhurbaşkanıyım, sıradan biri değilim, bilirim." karşılığını verdi.

Torunu da eşlik etti

Gazetecilerle geçen bu diyaloğun ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Huber Köşkü'ne hareket etti. Erdoğan'a Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve aynı zamanda damadı olan Berat Albayrak ve torunu Ahmet Akif Albayrak eşlik etti.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×