Öne Çıkanlar feto wikipedia erişime neden kapatıldı 15 dakika kuralı 689 sayılı khk ile atılan öğretmenlerin tam listesi 1 mayıs 2017 akparti myk toplantısı

Cumhurbaşkanlığı Twitter hesabından kritik uyarı

Cumhurbaşkanlığı Twitter hesabından kritik bir son dakika uyarısı yapıldı. Yayımlanan mesajda vatandaşların, sosyal medyada Cumhurbaşkanlığı adres gösterilerek yayılan bilgi kirliliğine karşı dikkatli olmaları istendi.

Cumhurbaşkanlığı Twitter hesabından kritik uyarı
T.C. Cumhurbaşkanlığı resmi Twitter hesabı ''@tcbestepe''den kritik bir uyarı yapıldı. Bugün sabah saatlerinde paylaşılan twitter mesajında, vatandaşların Cumhurbaşkanlığı adres gösterilerek sosyal medyada yayılan bilgi kirliliğine itibar edilmesi ve buna karşı dikkatli olmaları istendi.T.C. Cumhurbaşkanlığı Twitter hesabından paylaşılan kritik uyarı mesajı şöyle; "Vatandaşlarımızın sosyal medyada Cumhurbaşkanlığı adres gösterilerek yayılan bilgi kirliliğine karşı dikkatli olmaları rica olunur. Cumhurbaşkanlığı ile ilgili haberlerde, resmi internet sayfası ve sosyal medya hesapları dışındaki kaynaklara itibar etmeyiniz"
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×