Öne Çıkanlar feto Adnan Öztürk Kimdir survivor 30 nisan neler olacak adnan öztürk nereli biyografisi adnan öztürk ne iş yapıyor

Demokrasi Nöbeti finali Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapılacak

Ankara 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı'nda yapılacak olan 'Demokrasi Nöbeti Mitingi''nin yeri değişti. Ankara Büyükşehir Belediyesi AK Parti Ankara İl Teşkilatı ve Belediye Meclis üyelerine gönderdiği mesajla mitingin Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne alındığını duyurdu.

Demokrasi Nöbeti finali Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapılacak
Bu akşam Ankara Kızılay Meydanı'nda yapılması planlanan büyük 'Demokrasi Nöbeti Finali' Cumhurbaşkanlığı Külliyesi içine alındı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden AK Parti İl Teşkilatı ile Belediye Meclis Üyelerine ve vatandaşlara gönderdiği mesajda bu akşam saat 22.00'de 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı'nda başlayacağı belirtilen 'Demokrasi Nöbeti Mitingi'nin Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne alındığını duyurdu.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, bu akşam saat 22.00'da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden milletimize seslenecek.Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden gönderilen SMS mesajında, ''Bu akşamki finalimiz Kızılay'dan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne alındı. Cumhurbaşkanımız saat 22.00'da Külliyeden hitap edecektir. Necatibey'den metro istasyonlarından ücretsiz ulaşım sağlanacaktır.'' denildi.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×