Bu haber kez okundu.

Devlet Bahçeli, Gaziantep saldırısını lanetledi!
Gaziantep bombalı saldırısından sonra siyasi parti liderleri ve bakanlar, vatandaşların birlik olmaları, provokasyonlara gelmemeleri ve terörü lanetleyen mesajlar paylaşmaya devam ediyorlar.

AB Bakanı Ömer Çelik'in Gaziantep açıklaması ile Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın Gaziantep açıklamasından sonra şimdi de Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) lideri Devlet Bahçeli'den terörü sert bir dille lanetleyen mesajlar geldi. Bahçeli Twitter üzerinden paylaştığı Gaziantep mesajlarından birisinde ''Terör kimden gelirse gelsin, kökeni, kaynağı ve amacı ne olursa olsun insanlık adına, millet namına lanetliyor ve telin ediyorum.'' ifadesini kullandı.

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin Gaziantep patlamasına ilişkin Twitter'dan attığı tweetler şöyle;

- Gaziantep, dün akşam korkunç bir katliama sahne oldu. Barbarlar, insan kanıyla beslenen vahşiler masum ve mazlum canlara acımadan kıydılar.

- Gazi ilimizin Şahinbey ilçesi Beybahçe Mahallesi’nde kına gecesi için toplanan vatandaşlarımız canlı bomba dehşetiyle karşılaştılar.

- Benzerlerine Ortadoğu ülkelerinde rastlanan kanlı saldırıda 50 vatandaşımız hayatını kaybetti, onlarcası da yaralandı.

- Anlaşılan odur ki, 15 Temmuz FETÖ darbe teşebbüsü farklı terör örgütleri kanalıyla sürdürülmek, Türkiye teslim alınmak istenmektedir.

- Ancak Türk milleti üzerine yönlendirilen bu kan selinde boğulmayacak, bu kin ve kirli akına asla kapılmayacaktır.

- Türkiye terörizmin belini kıracaktır.

- Düğüne canlı bombayla saldıranların, insan hayatına acımadan kast edenlerin heves ve hesapları milli birlik karşısında parçalanacaktır.

- Türkiye tek yürek, millet tek umuttur. Milli Mücadele yıllarında gazilik unvanını inancının gücüyle alan Gaziantep teröre yenilmeyecektir.

- Şahin Bey'in ruhu ayakta ve diridir. Türkiye’nin düşmesini gözleyen FETÖ, PKK, IŞİD gibi iblis artıkları hak ettikleri cezayı bulacaklardır.

- Gaziantep’te meydana gelen hunhar terör saldırısında hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara şifa diliyorum.

- Terör kimden gelirse gelsin, kökeni, kaynağı ve amacı ne olursa olsun insanlık adına, millet namına lanetliyor ve telin ediyorum.

- Hepimizin başısağolsun. Bugün bir yanımız Gazi, diğer yanımız Şehadet, bakışlarımız, dualarımız Gaziantep’tir. Rabbim sabırlar ihsan etsin.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×