Bu haber kez okundu.

Dost düşman herkes bilsin Türkiye diz çökmeyecek! #Polisiminyanındayım

İstanbul'daki hain saldırıda 38 kişi şehit oldu. Şehitlerimizden 30'u vatan uğruna can siparane bir şekilde mücadele yürüten polislerimiz. 7 vatandaşımızın da hayatını kaybettiği alçak saldırıda yüzlerce polis ve vatandaş da yaralanarak gazi unvanı aldı.

Vatan aşkıyla yanıp tutuşan bizler, Türkiye'yi ve tüm vatandaşları hedef alan bu hain saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Türk milleti olarak sanatçısıyla, sporcusuyla, iş adamıyla, öğrencisiyle, ev kadınıyla kısacası 7'den 70'e her yaştan insanıyla polisimizin ve askerimizin yanında olduğumuzu bir kez daha tüm dünya ülkelerine ilan etmek istiyoruz. Bizlerin huzur ve güvenliğini sağlamak için canını feda etmekten asla çekinmeyen Polis kardeşlerimizin daima yanındayız.

BU HAİN SALDIRIYI TÜM GÜCÜMÜZLE ŞİDDETLE LANETLİYORUZ!

Toplumun her kesiminden Türkiye'yi hedef alan bu alçak saldırıya lanet mesajları yağıyor. Sosyal medyada başlatılan ''#polisiminyanındayım'' kampanyasına sen de destek ol, omuz omuza olduğunu tüm dünyaya göster. Polislere destek olmak için Twitter'da açılan bu etikete kısa sürede binlerce mesaj geldi.

Abchaber.com olarak bu kampanyaya bizimde tüm samimiyetimiz ile destek verdiğimizi söylemek istiyoruz. Ayrıca tüm ziyaretçilerimizi ''Haydi. Sen de Türkiye için polisimizle bir olduğunu, omuz omuza olduğunu göster!'' diyerek bu anlamlı kampanyaya omuz vermeye davet ediyoruz.

Twitter'dan atılan Polisimin Yanındayım mesajlarından bazıları ise şöyle;

Yusuf Tekin ‏@Yusuf_Tekin: #PolisiminYanındayım bu ülke polisiyle, askeriyle, öğretmeniyle, öğrencisiyle terörle mücadeleyi topyekün yürütüyor, yürütecek.

EZGİ @ezgiiuyarr: Allah adına vatan ve millet için canın feda etmekten çekinmeyen Kahraman #PolisiminYanındayım

Lütfiye Selva Çam @selvacam: Vatanımızın bütünlüğü, milletimizin birliği, beraberliği huzur ve güvenliği için gözünü kırpmadan canını feda eden #PolisiminYanındayım

Turgay Güler ‏@turgayguler: Hadi bu gece gidip polis kardeşlerimizin Mevlit kandilini kutlayalım #PolisiminYanındayım

Nazan Öksüz ‏@NazaN_ksz: Onlar kiminin kocası,kiminin evladı,kiminin babası,kiminin kardeşi..Bizim ise vatan evlatlarımız, ruhunuz şad olsun #PolisiminYanindayim

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×