Öne Çıkanlar feto 2017 AÖL 3 Dönem Sınav Sonuçları lys tercih sonuçları 2017 1 mayısı kimler kutlar dgs sonuçları 2017

Emekli maaşları Kurban Bayramı öncesi yatırılacak

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Bağ-Kur emeklilerinin beklediği o haber nihayet geldi. Başbakanlık açıklamasına göre emekli maaşları Kurban Bayramı'ndan önce yatırılacak. İşte maaşların yatırılacağı tarihler...

Emekli maaşları Kurban Bayramı öncesi yatırılacak

Emekliye ve memura erken maaş müjdesi. Başbakanlık tarafından, SGK ve BAĞ-KUR emekli maaşları ile memur maaşlarının Kurban Bayramı öncesi yatırılması için ilgili kurumlara talimat verildi.

Başbakan Binali Yıldırım, Kurban Bayramı öncesi maaşların yatırılması için talimat verdi. Talimata göre kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlar ile SGK ve BAĞ-KUR emekli maaşları ödemeleri bayramdan önce yapılacak. Bugün bildirilen haber sonrası emekliler büyük bir sevinç yaşadı. Ancak maaşların erken yatması demek gelecek ay yatırılacak olan maaşlara uzun bir süre olduğunu gösteriyor. Bundan dolayı da erken maaş alan emeklilerin aldıkları parayı idareli harcamaları ve önümüzdeki aya kadar sıkılmamaları gerekmektedir.

Kurban Bayramı emekli ve memur maaşları ödemeleri 8 Eylül - 9 Eylül tarihlerinde yapılacak.

KURBAN BAYRAMI TATİLİ 9 GÜN OLDU

Kurban Bayramı tatili uzatıldı mı sorusu, memur ve emekli maaşlarının Kurban Bayramı'ndan önce ödenmesine ilişkin Başbakan Binali Yıldırım tarafından imzalanan genelge ile belli oldu. Buna göre Kurban Bayramı tatili 9 gün oldu.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
derya ersan 12 ay önce

Lutfen biraz emekliyi dusunun herkes cok ac