Öne Çıkanlar feto wikipedia erişime neden kapatıldı 15 dakika kuralı 689 sayılı khk ile atılan öğretmenlerin tam listesi 1 mayıs 2017 akparti myk toplantısı

Fethullah Gülen, Batı'ya alçakça bir çağrı yaptı

Darbe girişiminin başarısız olmasının ardından darbe umutlarını yitiren FETÖ elebaşı Fethullah Gülen, Avrupa'ya haince yalvarmaya devam ediyor. Terörist başı Gülen bu defa "Batı, Türkiye'ye müdahale etsin, AK Parti hükümetini düşürsün" diyerek alçak bir çağrıda bulundu.

Fethullah Gülen, Batı'ya alçakça bir çağrı yaptı
15 Temmuz darbe girişimi başarısız olduktan sonra Fethullah Gülen tüm darbe umutlarını kaybetti. Her fırsatta Avrupa'ya yalvaran FETÖ lideri Gülen bu defa alçak bir çağrıda bulundu. Mısır'ın Al Ghad televizyonuna röportaj veren elebaşı küstah açıklamalar yaptı. İşte detaylar...

Darbe girişiminin başarısızlığını bir türlü hazmedemeyen teröristbaşı Fethullah Gülen, Mısır'ın Al Ghad televizyonundan Avrupa'ya seslendi. Yeni bir hainlik peşinde olan Gülen, Batı'ya ''Türkiye'ye müdahale etsin, AK Parti hükümetini düşürsün'' diyerek alçak yüzünü bir kere daha gösterdi.

FETÖ elebaşı Gülen açıklamasında Türkiye'de büyük çapta insan hakları ihlali yaşandığını iddia etti. Türkiye'nin iç savaşa sürüklendiğini ve Batı'nın acilen müdahale etmesi gerektiğini iddia eden Gülen, Ak Parti hükümetinin düşürülmesi gerektiğini söyledi.

Küstah açıklamalarına devam eden Fethullah Gülen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kaldığı sürece Ortadoğu'da barışın sağlanmasının mümkün olmayacağını savundu. Fethullah Gülen, 15 Temmuz Darbe Girişimi ile olan ilgisini de tekrar inkar etti.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×