Bu haber kez okundu.

FETÖ'cü basketbolcu soyadını değiştirdi
Enes Kanter FETÖ'cü olduğu için ailesi tarafından evlatlıktan reddedildi. Bunun üzerine Twitter'daki yeni hesabından açıklama yapan Enes Kanter, evlatlıktan reddedildiğini doğruladı. Türkiye'de Twitter hesabına erişimi kapatılan Kanter'in yaptığı açıklama sonundaki ''Enes (Kanter) GÜLEN'' imzası ise 'Enes Kanter soyadını mı değiştirdi? sorusunu beraberinde getirdi.

Enes Kanter Twitter'dan paylaştığı açıklama metninde, “Hocaefendi yolunda anam, babam, kardeşlerim tüm sülalem feda olsun” dedi ve metnin altına “Enes (Kanter) Gülen” imzasını attı.

İşte Enes Kanter'in Twitter hesabından yaptığı o açıklama;WIKIPEDIA'DA DA SOYADI DEĞİŞTİ

Evlatlıktan reddedilmesinden sonra Twitter hesabından açıklama yapan ve açıklama metninin sonunda Enes (Kanter) Gülen imzası bulunan basketbolcu Enes Kanter'in wikipedia sayfasında da soyadının 'GÜLEN' olarak değiştiği görülüyor. Google aramasına ''Enes Kanter kimdir?'' yazıldığında, çıkan sonuçlarının sağ tarafında bulunan Wikipedia penceresindeki açıklamanın en başında ''Enes Gülen'' ismi dikkati çekiyor.ENES KANTER KİMDİR?

Enes Kanter (d. 20 Mayıs 1992, Zürih, İsviçre), National Basketball Association (NBA) takımlarından Oklahoma City Thunder forması giyen Türk profesyonel basketbol oyuncusu. 2.11 m boyundaki Enes, Pivot pozisyonunda görev alsa da gerektiğinde Uzun forvet olarak da oynayabilmektedir.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Erdal dursun 3 yıl önce

Erdoğan'ın mertliği karşısında namert olarak ezileceksin