Öne Çıkanlar feto Çağatay Ulusoy Eski bakanın kızı intihar etti Türkiyenin aldığı ilk altın madalya on numara 1 mayıs sonuçları

FETÖ'cü Enes Kanter'in bir hainliği daha ortaya çıktı

15 Temmuz'da akan kanı, şahadete yürüyen ve yaralanan binlerce kişiyi yok sayarak FETÖ'ye bağlılığını gösteren Enes Kanter'in bu defa marka hainliği ortaya çıktı.

- Bu haber 214 kez okundu.

FETÖ'cü Enes Kanter'in bir hainliği daha ortaya çıktı
NBA oyuncusu Enes Kanter'in 15 Temmuz sonrası için de sinsi bir plan hazırladığı ortaya çıktı. O planı Sabah Gazetesi sayfalarına taşıdı. FETÖ için ailesini bile inkar edip soyadını 'Gülen' yapan Enes Kanter'in örgütle ilişkisi iddia ettiği gibi gönül bağından ibaret değil.

ENES KANTER'DEN MARKALI HAİNLİK

Amerika'da yaşayan basketbolcunun, 15 Temmuz'dan 2 ay önce Türk Patent Enstitüsü'ne (TPE) başvurduğu ortaya çıktı. Kendi isminin marka ve ticaret haklarını tescil ettirmişti. 6 bine yakın iş kolunda marka kaydı yaptırdı. Aralarında tuvalet kağıdından bujiye, çamaşır suyundan elektronik eşyaya kadar herşey var. Belli ki hazırlıklar çok önceden yapılmıştı. Marka başvurularında ticari logolar da vardı. Tahminlere göre Enes Kanter bu işlemler için 100 bin liraya yakın harcama yaptı. Başvurular 2 Haziran'da onaylandı.

ADRES OLARAK FETÖ VAKFINI GÖSTERMİŞ

Enes Kanter'in tescil başvurularında kullandığı adres de Amerika Birleşik Devletleri'nde faaliyet gösteren bir FETÖ kuruluşu. Chicago'daki Niagara Vakfı. Teröristbaşı Gülen bu vakfı 2004 yılında kurmuştu. Parçalar bir araya getirildiğinde Enes Kanter'in 15 Temmuz'dan sonra FETÖ'nün hizmetine büyük bir ticaret ağını sunma planı yaptığı ortaya çıkıyor.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×