Bu haber kez okundu.

FETÖ'cülerin 'Clinton yardım edecek' rüyası suya düştü
FETÖ'cüler destekledikleri aday Hillary Clinton'ı rüyalarında görüyor ve kendilerine yardım edeceğine inanıyordu. Clinton hakkında gördükleri rüyaları pusula yapıp cezaevi koğuşlarında dağıtan FETÖ mensuplarının hayalleri Donald Trump'ın zaferi ile suya düştü.

Daha önce rüyalarında peygamberleri ve sahabeleri gördüğünü iddia eden FETÖ üyelerinin imdadına, ABD Başkan adayı Hillary Clinton, iyilik meleği gibi yetişmişti. Karabük Cezaevinde bir FETÖ'cünün eşinin gördüğü rüya elden ele dolaştı. Bütün FETÖ'cülerde buna inandı.

Rüyada ABD Başkanı seçilen Hillary Clinton'ın Fetullahçı Terör Örgütü üyelerine yardım ettiği anlatılıyordu. Söz konusu not kağıdında yazan rüyada, bir FETÖ üyesinin eşi, altında ateş yanan bir kazanın içinde olduğunu görüyor sonra kazan bir anda konferans salonuna dönüşüyor ve karşısında ABD Başkan adayı Clinton beliriyordu. Hillary Clinton'dan kendilerine yardım edeceği sözünü alıyor hatta Clinton cep telefonu numarasını vererek 'ne zaman isterseniz arayın' diyordu.

Rüyalarla geleceği belirlemeye çalışan FETÖ mensupları, ABD'de seçimleri Trump'ın kazanmasıyla büyük üzüntü ve hayal kırıklığı yaşadı. Hillary Clinton, ABD başkanlığı yarışını FETÖ'cüler de kurtarılma umutlarını kaybetti.

Kaynak: 24 TV
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×