Bu haber kez okundu.

FETÖ Elebaşı Fetullah Gülen Evleniyor mu ?

FETÖ terör örgütü lideri Fetullah Gülen'in evlilik hazırlığı içerisinde olduğunu öne süren Fuat Uğur, Gülen'in eş adayını ise 6 ay önce seçtiğini söyledi. Herkesi şaşırtan bu iddia sosyal medyada büyük yankı buldu.

Fuat Uğur, bugünkü köşe yazısında Fetullah Gülen'in 6 ay önce seçtiği eş adayı ile evleneceğini ve bu konuyu ilk defa yeğeninin eşi Cevdet Türkyolu'na söylediğini iddia etti. Uğur, bu bilgiyi Ümit Akdemir'den aldığını da yazısında belirtti.

İşte Türkiye Gazetesi yazarı Fuat Uğur'un köşe yazısında en dikkat çeken bölüm;

EŞ ADAYI 6 AY ÖNCE BELİRLENMİŞ
 
Denildiğine göre Fetullah darbenin yüzde 100 başarılı olacağına inandığı için eş adayını da 6 ay öncesinden belirlemiş. Şimdi, darbe başarısız olunca kutsi diye nitelediği sürüsünün gözündeki değerini düşürmemek ve “bertaraf edilmiş bir ebter” olarak anılmamak için dünyaevine girmeye hazırlanıyor. Ümit Akdemir’in elde ettiği bilgilere göre hazırlıklar çoktan başladı. ABD’de seçim sonuçları istediği gibi çıkar Hillary Clinton başkan olursa seçimden sonra dünyaevine girecek. Aksi takdirde, sürgün edileceği ülkede evlenecek. Eh bir de şöyle ya da böyle tüp bebek de yaptırırsa artık “Bertaraf edildim ama soysuz değilim” diyebilir ve hastalıklı muhayyilesiyle yeni tezgâhlar kurgulayabilir.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×