Bu haber kez okundu.

FETÖ sohbetinde korkunç ifadeler: Barajlar kanla dolar!

15 Temmuz darbe girişimi planının şifrelerinin, FETÖ'nün üst düzey bir yöneticisinin 2010'da yaptığı toplantıda verildiği haberi gündeme bomba gibi düştü. Gözaltına alınan bir örgüt imamının evindeki aramalarda bulunan 5.5 saatlik CD'deki örgütün sohbet görüntülerinde, Ergenekon'dan sonra Türkiye üzerinde yapılan MİT TIR'ları ve 17-25 Aralık girişimleri başarısız olduğu takdirde son alternatif olarak kanlı bir darbe girişiminin yapılacağı açık bir şekilde anlatılıyor.

Yeni Şafak'ın son dakika haberine göre Fetullahçı Terör Örgütü'nün üst düzey yöneticilerinden birinin yaptığı bu mahrem sohbet 2010 yılında gerçekleşti. Toplantıda, örgüt üyelerine 15 Temmuz darbe girişiminin şifreleri verildi. Örgütün Ege bölgesindeki en yetkili yöneticilerinden birinin alt kademedekilere yaptığı konuşma ve sohbetin bulunduğu CD'nin ele geçirildiği şüpheli, itirafçı sıfatıyla mahkemede ifade verdi. Söz konusu itirafçı ifadesinde, Fetullah Gülen ve örgütünün hedefinin ilk olarak Türkiye'yi ardından da dünyayı hakimiyeti altına almak olduğu söyledi.

SOHBET 6 YIL ÖNCE YAPILDI

Senelerdir devlete ait kamu kurum ve kuruluşlarına sızarak, binlerce kişinin hakkına giren ve kumpas soruşturmaları ile kendilerinden olmayanları diskalifiye eden FETÖ'nün üst düzey imamlarının da katıldığı bu kapsamlı toplantının 6 yıl önce yapıldığı ve daha o günlerde 15 Temmuz'un konuşulduğu ortaya çıktı. Ergenekon davası ile Türkiye'yi ele geçirme planının devreye sokulduğu anlatılan sohbette, Türkiye'ye yapılan operasyonlarda başarısız olunması durumunda ise kanlı bir darbenin yapılacağı ifade ediliyor. Darbeyi gerçekleştirecek olan kişinin Fetullah Gülen'in yardımcısı olduğu belirtilen konuşmada, ''kahtani'' takma adıyla ifade edilen Hava Kuvvetleri'ndeki bir komutanın ve ona bağlı özel bir yapının da hazır olduğu aktarılıyor.

20 YIL İÇİNDE DÜNYA FETHEDİLECEK

Söz konusu sohbet CD'sinde üst düzeyin ifadeleri adeta kan donduracak türden. Ahir zamanda Yecüc ve Mecüc'ün yeryüzünü istila edeceğini ve bu istilaya karşı dünyaya sıkışan müslümanların Hur dağına kaçacaklarını söyleyen büyük imam, sonrasında ise Allah'ın gökten göndereceği kartalların Yecüc ve Mecüc üzerine taşlar yağdırarak, onları helak edeceğini söylüyor. Ancak burada belirtilen kartalların Hava Kuvvetleri Komutanlığına ait savaş uçakları olduğu ima ediliyor. Konuşmanın önemli kısımları şöyle; ''Gökteki kartallar bildiğiniz kartallar değildir. O ordumuzun hava gücüdür, bu hadiselerde çok etkilidir ve temizlik yapacak. Bir gün gelecek kahraman ordu dizgini eline alacak. Bir gün gelecek ordu deccaliyetin şerrinden kendini kurtaracak. Kemalizm'den yani. İşte şimdi o süreç başlamıştır. Ergenekon'la ordu temizlenecek. O kartal kahtanidir arkadaşlar, o kartal köprüyü birbirine bağlayacak, insanları hocaefendiye kavuşturacak. 20 sene içerisinde de bütün dünyadaki fetihleri tamamlayacak.''

''BARAJLAR KANLA DOLAR''

Kanlı darbe girişiminde masum halkın üzerine tank ve silahlarla ateş açan terör örgütü FETÖ'nün üst düzey imamı sohbetinde, devleti ele geçirme sürecinin kanlı olacağını da açık açık söylüyor. Özel bir konu diyerek tanımlanan o ifadelerde; ''Mahremin daha ötesinde bir mahrem diyebilirim, siz bunu dinleyeceksiniz, not almak yok, unutacaksınız. Vakti gelince hadiseleri cereyan ederken hadiseleri seyrederken anlatılanlarla hadiseleri örtüştürürsünüz.'' diyor. Fetullah Gülen'in 2000 yılı parlak bir yıl olacak dediğini de aktaran itirafçı bu sohbette darbe girişiminin kanlı olacağını ''Artık bu işin uzama tahammülü kalmadı kardeşim. En kısa zamanda bu iş tahakkuk edecek süreç başlayacak. Ve onlar bu işi planlı, kanlı ve sancılı düşünüyorlar' dedi. Bakın bir bebeğin bile doğması böyle büyük bir sancı gerektiriyorsa doğacak olan bir bebek değildir. İslam bebeği doğacak. Eğer Allah bu işi sancılı takdir ettiyse bu sancı çok büyük olur, ortalığı kan götürür. Özal'ın açtığı barajlar kanla dolar." sözleriyle ifade ediyor.

DÜNYAYI ELE GEÇİRMEK İÇİN SON HEDEF ÇİN

FETÖ'nün hain planlarının ardı arkası kesilmiyor. Hayal aleminde dolaşan Fetullah Gülen'in dünyayı ele geçirme planı da bu sohbetteki konular arasında yer alıyor. Gülen'e 'kahtani' yi çok merak ettiğini ve kim olduğunu sorduğunu belirten mahrem toplantısının konuşmacısı cevap olarak kendisine ''onun yapacağı işler normal yurdun talebesinin yapacağı işler değil, o asker olacak ve temizlik yapacak. Kahtani şu anda masabaşı, Türkiye'de asrın davasını o takip ediyor'' dendiğini ve kahtaninin ilk görevinin ''Türkiye'yi ele geçirmek'' olduğunu söylüyor. Türkiye'nin Orta Asya ülkeleri ile birleştirileceğinin de vurgulandığı konuşmada; ''Sonra İslam alemi, sonra bütün Hristiyan ülkeler dize getirilecek, en son adım bütün ülkeler fethedilecek... Hocaefendinin en son gideceği yer Çin olacak. Çünkü hocaefendi makamı zırhlı olduğu için o ülkenin yeşermesi için oraya ayak basması gerekiyor. Üç tane Fetullah Gülen vardı. İzmir'e kadar birinci. Şu an ikinci Gülen dönemi yaşanıyor. Ne zamana kadar Çin'in fethine kadar. 2008-2028 arası. Üçüncü ise Çin ile olan savaştan sonra dünyada Çin'in de işi bitecek, 2028'de Çine gidecek. 2029'da silahla öldürülecek şehit olacak çünkü vazifesini yapmış ve bitirmiş olacak." ifadeleri yer alıyor.

Kaynak: Yeni Şafak

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×