Bu haber kez okundu.

Filiz Aker Vatan Şaşmaz'ı nasıl öldürdü? İşte Filiz Aker'in fotoğrafı

Türkiye akşam saatlerinde gelen cinayet haberiyle sarsıldı. Beşiktaş'ta ünlü bir otelde Vatan Şaşmaz, Filiz Aker tarafından vurularak öldürüldü. Peki olay nasıl oldu? Filzi Aker Vatan Şaşmaz'ı nasıl öldürdü? Filiz Aker kimdir ne iş yapar? Filiz Aker'in silahı var mı? İşte detaylar...

Aker daha sonra intihar etti. Aker'in Şaşmaz'dan 3 dakika önce odaya girdiği, Şaşmaz'ın odaya girmesinden sonra olayın yaşandığı belirlendi. Şaşmaz'ın sırtından vurulduğu, Aker'in de başına ateş açarak intihar ettiği tespit edildi.

Polisin ilk belirlemelerine göre Aker, Vatan Şaşmaz'ın sırtına 4 kurşun sıkıyor. Şaşmaz'ın kaçmaya çalışırken vurulduğu değerlendiriliyor. Otel odasının Filiz A. adına tutulduğu ve incelenen güvenlik kamerası kayıtlarından odaya başka kimsenin girmediğinin görüldüğü öğrenildi.

Filiz Aker Vatan Şaşmaz'ı nasıl ve neden öldürdü?

İlık gelen belirlemelere göre Vatan şaşmaz'ı öldüren ve daha sonra intihar eden Filiz Aker'in yaklaşık bir aydır aynı otelde kaldığı ortaya çıktı. Aker, Green Card sahibi ve ABD'de yaşıyor. 1963 doğumlu Aker'in ruhsatlı silahı olduğu ve olayın da bu silahla gerçekleştiği tahmin ediliyor.

Filiz Aker'e telefon geliyor ve odasına çıkıyor

Görgü tanıklarının verdiği ilk bilgilere göre de Filiz Aker akşam saatlerinde arkadaşlarıyla yemek yerken bir telefon alıyor. Daha sonra odaya çıkıyor. Bir süre haber alınamayınca arkadaşları odaya çıkıyor ancak kapı açılmıyor. Otel görevlilerinin kapıyı açmasıyla gerçek ortaya çıkıyor.

Cesetler hala otelde

Öte yandan polis ekiplerinin oteldeki incelemeleri sürüyor. Edinilen bilgilere göre Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker'in cesetleri halen otelde bulunuyor.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×