Öne Çıkanlar feto 2017 AÖL 3 Dönem Sınav Sonuçları lys tercih sonuçları 2017 1 mayısı kimler kutlar dgs sonuçları 2017

Güvenlik Toplantısı Tarabya Köşkü'nde başladı! - Kararlar

İstanbul'da Güvenlik Zirvesi toplandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında toplanan zirve saat 14.40'da başladı. Başbakan Binali Yıldırım, ilgili bakanlar ve bürokratların katıldığı zirvede alınacak kararlar merak konusu. Peki Güvenlik Zirvesi kararları açıklandı mı? İşte detaylar...

Güvenlik Toplantısı Tarabya Köşkü'nde başladı! - Kararlar

İstanbul'da Güvenlik Zirvesi toplandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında toplanan zirve saat 14.40'da başladı. Başbakan Binali Yıldırım, ilgili bakanlar ve bürokratların katıldığı zirvede alınacak kararlar merak konusu. Peki Güvenlik Zirvesi kararları açıklandı mı? İşte detaylar...

İstanbul Tarabya Köşkü'nde güvenlik zirvesi toplantısı başladı mı ne zaman başlayacak neler konuşulacak hangi kararlar alınacak herkes tarafından merak ediliyor. Cumhurbaşkanlığı kaynakları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başbakan Binali Yıldırım başta olmak üzere ilgili bakanlar ve bürokratları güvenlik toplantısı için İstanbul'daki Tarabya Köşkü'ne davet ettiğini ve toplantının saat 14.00'te başlayacağını belirtti.

Tarabya Köşkü'ndeki güvenlik toplantısında hangi konuların ele alınacağı ile ilgili olarak henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ayrıca güvenlik zirvesi kararları da merak konusu. Toplantı biter bitmez yapılması beklenen basın açıklamasından sonra Tarabya Köşkü'ndeki güvenlik toplantısı kararlarını ve güvenlik toplantısından çıkan sonuçları sizlere aktaracağız.

Tarabya Köşkü'nde gerçekleştirilen ve saat 14.40'ta başlayan toplantıya, Başbakan Binali Yıldırım, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ile ilgili bakanlar katılıyor.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×