Bu haber kez okundu.

Hain terörist Cemil Bayık'tan polislere alçak tehdit
Bölücü terör örgütü PKK elebaşlarından olan hain terörist Cemil Bayık, Türkiye'ye yönelik küstah tehditlerde bulundu. Terörist Bayık, eylemlerin artık metropollerde yürütüleceği sözlerini söylemeye cüret ederek ''Şehirlerde polisler eskisi gibi rahat yaşayamayacaklardır'' dedi.

Türkiye'ye alçak tehditlerini savurmaya devam eden Cemil Bayık'tan yeni tehdit geldi. Terörist elebaşı Cemil Bayık, eylemlerin artık şehirlerde olacağını ifade ettiği alçak tehdit açıklamasında ''Savaş dağ ile sınırlı değildir. Artık savaş dağ, ova, şehir demeden her tarafta yürütülecektir. Metropollerde yürütülecektir, yürütülmektedir'' diyerek bunun yeni bir aşama olduğunu öne sürdü.

Haince ifadeler kullanarak Türkiye Cumhuriyeti Polis Teşkilatı'nı da tehdit eden terörist Cemil Bayık, ''Artık şehirlerde devletin, polisin hakimiyetinin tam sağlandığı bir durumun olmayacağını" öne sürerek, "Şehirlerde polisler eskisi gibi rahat yaşayamayacaklardır'' dedi.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
mahmut demirkollllllu 4 yıl önce

pkk hainleriyle mücadele edenlere utanmadan sıkılmadan laf edenler,ihanetlerin bedelini ödeyeceklerdir.Apocu olmaktan utanmayan hayasız arsız kepaze insanlar devleti tehdit ediyorsa insanlıktan çıkmış demektir..PKK kuduz bir köpektir .taraftarları da asalak ve pkk maymunlarıdırler.Kandili savunanda ar haya şeref idrak olmaz. millet artık böyle arsızlara değer vermiyor....ülkeyi kaosa sürüklemeye çalışan pkk lılara yuh olsun.mağarada çürüsünler..

pkk lıların saçma sapan konuşmaları artık sıkıcı oldı.insan görünümünde ama akıl mantık zeka sıfır.Ermeni gen'i demek böyle.Hükumetin meşru olduğunu anlayamazlar,saldırıyı sadece çakal olan pkk lıların yaptığını görmemezlikten gelirler,apocuların barıştan anlamadığını ve şapşalca konuştuklarını anlayamazlar,Ülkede kürt sorunu olmadığını sadece kandil mağara yaratıklarının sorunu olduğunu bilmemezlikten gelirler, ey dangalaklar.HDP sırtını millete dayamaz eşkiya çakalına dayar. milletten zorla baskıyla oy alır.Tüm rezaletliklerine kepazelikleri

Avatar
vatansever 4 yıl önce

Öyle ininden atıp tutmak kolay yiyorsa sen gel metropollere kancık