Bu haber kez okundu.

Hollywood yıldızı Lohan gözyaşlarına boğuldu
Türkiye ziyareti kapsamında İstanbul'a gelen Hollywood'un ünlü yıldızlarından Lindsay Lohan, gezisinin bir gününü Sultanbeyli'deki Suriyeli mültecilere ayırdı. Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak ülkemize yerleşen mültecilerin anlattıkları karşısında ünlü yıldız gözyaşlarına boğuldu.

Suriyeli ailelerle sohbet eden ve onların yaşadıklarını can kulağıyla dinleyen Lohan, çocuklarla da çok yakından ilgilenerek onlara hediyeler verdi. Duygusal anların yaşandığı ziyaret sonrasında ünlü yıldız Suriyeli doktorların mültecilerin sorunlarıyla ilgilendikleri Sağlık Hizmetleri Merkezi'ne geçti.SOSYAL MEDYADA ANLAMLI PAYLAŞIM

Lindsay Lohan, İstanbul'da yaptığı ziyaretlere ilişkin kendisine ait sosyal medya hesaplarından anlamlı paylaşımlar yapmayı da ihmal etmedi. Instagram hesabından Türk bayraklı bir paylaşımda bulunan Lohan, bu paylaşımının altına, "biraz ilgi göstermeye başlayalım. Her birimiz büyük şeyler yapamayız. Ancak küçük şeyleri büyük aşkla yapabiliriz."  Suriye'deki acı çeken mültecilere yardım etmeye başlayın. Söz verildiği gibi... Halep'teki katliamı durdurun" notunu ekledi. Ünlü Hollywood yıldızı ayrıca paylaşımlarına "dünya beşten büyüktür" notunu da yazdı.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×