Öne Çıkanlar feto anneler günü Murat Boz aöf işletme iktisat sınavı soruları ve cevapları 29 nisan aöf işletme soruları cevapları

Kulüpler Birliği Heyeti Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na çıktı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 18 kulübün temsilcilerini kabul etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Kulüpler Birliği Heyeti ile biraraya geldi. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirilen toplantıya 18 kulübün temsilcileri iştirak etti.

Ankara Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda yapılan toplantıya, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı ve heyet temsilcileri katıldı. 18 kulübün temsilcilerin bulunduğu Külliye'deki toplantıda Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ ile birlikte Süper Lig'de mücadele eden 18 spor kulübünün temsilcileri yer aldı.

Kulüpler Birliği Heyeti ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirdiği toplantının görüntülerini yukarıdaki videodan izleyebilirsiniz.

FENERBAHÇE HEYETİ İLE ÖZEL GÖRÜŞME

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın toplantının hemen ardından, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve kulüp yöneticileri Şekip Mosturoğlu, İlhan Ekşioğlu, Ali Yıldırım ve Kulüp genel sekreteri Mahmut Uslu ile özel bir görüşme yapacağı öğrenildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu görüşmede, FETÖ kumpası olduğu ortaya çıkan Şike Operasyonu ile ilgili FB yöneticilerinin görüşlerini alacağı ifade ediliyor.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×