Bu haber kez okundu.

MHP lideri Devlet Bahçeli Yenikapı mitingine katılacak
7 Ağustos Pazar Yenikapı Demokrasi ve Şehitler mitingine Devlet Bahçeli de katılıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yenikapı'da düzenlenecek olan demokrasi mitingine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi davet etmişti.

Mitinge katılmayacağını bildiren Kılıçdaroğlu'ndan sonra en çok merak edilen ise mitinge Devlet Bahçeli'nin katılıp katılmayacağı konusuydu.

DEVLET BAHÇELİ YENİKAPI MİTİNGİNE KATILIYOR

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Twitter hesabından 7 Ağustos Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne katılacağını açıkladı. MHP lideri Bahçeli Twitter'dan yaptığı paylaşımda ''Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı olarak, aldığım davet uyarınca 7 Ağustos günü İstanbul Yenikapı’da milletimle birlikte olacağım.'' dedi.

Devlet Bahçeli Twitter

Devlet Bahçeli'nin 7 Ağustos Demokrasi ve Şehitler Mitingi ile ilgili attığı diğer tweetler ise şöyle;

- Hainlere ve hasım odaklara karşı Türkiye’nin safında duracak, 79 milyonu katılımcı devlet ve siyaset adamlarıyla birlikte kucaklayacağım

- Ümitsizliği aşmak,tereddütleri silmek,birlik ve beraberliği canlı tutmak, yeni bir talih ve tarih kapısı açmak için Yenikapı’da bulunacağım.

- Şehitlerimiz müsterih, milletim emin olsun; bizim vazgeçecek ne bir çakıl taşımız, ne de teröristlere bırakılacak bir ülkemiz vardır.

- Doğrudan sapıldığında yol eğrileşir. Yoldan çıkıldığı zaman yıkım ve yangın körüklenir. Türk milleti hak yolunda, kardeşlik yolculuğundadır

- Bu yoldan dönüş olmadığı gibi, yolculuktan pişmanlık da yoktur. Unutulmasın, ÖTÜKEN sancağı inmeyecek, SÖĞÜT ocağı sönmeyecektir.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
cengiz ak 4 yıl önce

sayın bahçeli aylardır ülkücüleri temsil etmiyor ülkücülerden kopuk vaziyette....artık bırakıp gitmeli..partimizin başına bizi iktidara getircek lider olmalı...