Bu haber kez okundu.

Monopoly oldu Gülenopoly! Oyunu FETÖ'ye uyarladılar

Gülenopoly, ABD merkezli The Hill gazetesinin internet sitesinde yayımlandı. Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen'in ABD'deki terörist yapılanmasını deşifre eden bu oyun #Gülenopoly ve #Gulenpoly etiketiyle Twitter'da en çok paylaşılan konular arasında yer aldı. FETÖ'ye karşı olan çok sayıda Amerikalı da Monopoly oyununun FETÖ uyarlamasını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

OYUNDA FETÖ'NÜN İÇ YÜZÜ ANLATILIYOR

Gülenopoly oyununda, FETÖ'nün Türkiye'de gizlice elemanlarını sızdırdığı, Amerika Birleşik Devletleri'nde ise sözleşmeli okulları kullanarak vize usulsüzlükleri yaptıkları ve vergi mükelleflerinin paralarını örgüt amaçları için kullandığı anlatılıyor. FBI'ın bu okullarla ilgili soruşturma da başlattığı belirtilen uyarlamanın bir karesinde FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, demir parmaklıklar ardında gösteriliyor.

GULENOPOLY
FETÖ'nün örgüt yapılanmasını deşifre eden Monopoly oyununun uyarlaması Gulenopoly.

FETÖ'NÜN TÜM DÜNYAYLA OYUN OYNADIĞI BELİRTİLİYOR

FETÖ'nün tüm dünyada gizli bir şekilde örgütlendiği ve bir nevi tüm dünya ile oyun oynadığı belirtilen Gülenopoly'de gizli planlar ortaya çıktıkça bu oyunun da sonu geliyor ifadesi kullanılıyor. Monopoly uyarlaması olan Gülenopoly adlı oyunda FETÖ'nün kurduğu vize, para trafiği ve suç düzeni deşifre edilerek grafikler halinde gözler önüne seriliyor. Oyun Amerika'da artık FETÖ'nün deşifre olduğunu ve tüm kirli işlerinin ortaya çıktığının bir kanıtı olarak sunuluyor.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×