Bu haber kez okundu.

Nazlı Çelik'in Star TV haber bülteninde yer verdiği Hakkari Yüksekova'daki terör operasyonu haberi Meclis gündemine taşındı. HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan, konuyla ilgili olarak Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Binali Yıldırım'ın yanıtlaması talebiyle soru önergesi verdi.

Abdullah Zeydan verdiği soru önergesinde "6 Nisan 2016 günü Star haber genel yayın yönetmeni Nazlı Çelik sokağa çıkma yasağının olduğu Hakkari'nin Yüksekova ilçesine operasyonlardan görüntüler almak için gitmiştir. Bir gazeteci, şiddeti özendirici, insani değerleri incitici, savaş kışkırtıcılığına araç olmamalıdır." ifadelerini kullandı. 

NAZLI ÇELİK'TEN ZEYDAN'A TOKAT GİBİ CEVAP

Nazlı Çelik, dün akşam ki Star TV ana haber bülteninde yer verdiği Yüksekova'daki operasyon görüntüleri eşliğinde HDP'li Milletvekili Abdullah Zeydan'ın verdiği soru önergesine "Bu görüntüdeki yer, Hollywood'da film seti değil. Asker ve polisler de figüran değil. Çevredeki binaların üzerindeki delikler de matkap deliği değil. Onlarca şehidin verildiği, pek çok teröristin öldürüldüğü Yüksekova'nın ta kendisi." diyerek adeta tokat gibi bir cevap verdi.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×