Bu haber kez okundu.

Hakkari’nin sıcak çatışma yaşanan bölgelerinden biri olan Yüksekova’ya askerlere moral vermek için giden ünlü spiker Nazlı Çelik, korku dolu anlar yaşadı. Daha önceden de Mardin Nusaybin’ e giden Çelik ölümden döndü.

Nazlı Çelik, askere moral vermek için Yüksekova’da operasyona katıldı ve Mehmetçiğin yanına gitti. Daha önceden de operasyonların ortasında kalmak zorunda kalan ünlü spikerin başının yanındaki duvara bir fişek isabet etti. Çelik, o anda ölümden döndü ve korku dolu anlar yaşadı.
 

Zor operasyonlarda Mehmetçiğe moral veren Nazlı Çelik, askerlerle birlikte fotoğraf çektirdi ve Instagram’da paylaştı. Çelik, fotoğrafın altına “Nusaybin'in ardından, sıcak çatışmanın sürdüğü  Yüksekova'ya da ilk kez  Star Haber girdi. Operasyon şehit J.Uzm.Çvş. Ramazan Gülle'nin adını taşıyor. Çünkü O, çarşıda sivil giysileriyle alış-veriş görevindeyken şehit edilmişti. Şimdi asker ve polis, müşterek operasyonda, adını yaşatıyor. O çetin mücadeleyi bir kez daha onlarla yan yana yerinde yaşayarak anlatmaya devam ediyoruz.” notunu yazdı.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×