Öne Çıkanlar Nusret Mayın Tatbikatı 2016 Play Store kpss yorumları Fehriye-Erdal tekel

Özgecan'ın katili Mersin'de gizli bir yere gömüldü

Özgecan Aslan'ın katili Suphi Altındöken, geçtiğimiz hafta tutuklu kaldığı Adana F Tipi Yüksek Güvenlikli Cezaevi’nde silahlı saldırıya uğradı. Olay sonucu hayatını kaybeden Altındöken'in cenazesi için 5 gün sonra onay çıktı. Suphi Altındöken'in cenazesi Mersin'de yeri gizli tutulan bir mezarlığa gömüldü.

Özgecan'ın katili Mersin'de gizli bir yere gömüldü
Özgecan Aslan'ı canavarca öldürerek 'ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası' alan Suphi Altındöken ve babası Necmettin Altındöken, geçtiğimiz hafta tutuklu oldukları Adana F Tipi Yüksek Güvenlikli Cezaevi’nde silahlı saldırıya uğradı.

Saldırı sonucu Suphi Altındöken hayatını kaybederken aynı koğuşta kalan babası ise kasık bölgesinden yaralandı. Necmettin Altındöken'in tedavisi devam ederken, oğul Altındöken'in cenazesi ise Mersin'e gönderilmek üzere gece saatlerinde morgtan alındı.
 
Özgecan'ın katili öldü ama, o geri gelmedi...

Cenazesi Adana ve Mersin Belediyeleri tarafından bir türlü kabul edilmeyen Suphi Altındöken için nihayet Mersin Belediyesi'nden onay çıktı. Gece saatlerinde morgtan alınan Altındöken, Mersin il sınırları içerisinde bulunan ve yeri gizli tutulan bir mezarlığa gömüldü.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×