Öne Çıkanlar survivor 29 nisan ada konseyi feto 30 nisan 2017 survivor yeni bölüm fragmanı ada konseyinde en çok kimin adı yazıldı 689 KHK ile göreve iade edilen isim listesi tam liste

Silvan'da PKK alarmı! 6 mahallede sokağa çıkmak yasak

Diyarbakır Silvan'da PKK alarmı verildi. Silvan Kaymakamlığı tarafından yapılan resmi açıklamaya göre ilçenin 6 mahallesinde terör örgütüne karşı büyük bir operasyon başlıyor.

Silvan'da PKK alarmı! 6 mahallede sokağa çıkmak yasak

Diyarbakır Silvan'dan son dakika terör operasyonu haberi geldi. Alınan bilgiye göre Silvan ilçesinde bir kurucunun şehit edilmesi ve bir korucunun da yaralanması üzerine 6 mahallede sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Silvan Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada, sokağa çıkma yasağının getirildiği mahallelerde terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyon başlatılacağı mesajı verildi.

Silvan Kaymakamlığı PKK operasyonu haberi

Kaymakamlık internet sitesinden yapılan resmi açıklamada, "Bölücü terör örgütü mensuplarının yakalaması huzur ve güvenliğinin,kişi dokunulmazlığının tasarrufa müteallik emniyetin kamu huzurunun sağlanması amacıyla Silvan Kaymakamlığınca 5442 sayılı il idaresi kanununun 32/Ç maddesi gereğince 28.11.2016 günü saat 22.00'dan itibaren geçerli olmak üzere Silvan ilçesi Eskiköy, sussuz, Gündüzköy, Otluk, Karahacı ve Üçbasamak kırsal mahallelerinde ikinci bir duyuruya kadar sokağa çıkma yasağının uygulanmasına karar verilmiştir" denildi.

Kaynak: Abchaber.com

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×