Bu haber kez okundu.

Sümeyye Erdoğan Bayraktar Doğum Yaptı! Bebeğin Cinsiyeti Ne? Adını Ne Koydu?

Sümeyye Erdoğan Bayraktar ile Selçuk Bayraktar çiftinin bebekleri dünyaya geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 6. kez daha dede oldu. Peki Sümeyye Erdoğan Bayraktar'ın bebeğinin cinsiyeti ne? Sümeyye Erdoğan Bayraktar'ın bebeğinin adı ne? Detaylar haberimizde...

Sümeyye Erdoğan Bayraktar, ilk kez anne olurken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı da bir kez daha dede yaptı. İş adamı Özdemir Bayraktar'ın oğlu Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar ile Sümeyye Erdoğan Bayraktar çiftinin dün gece nur topu gibi bir kız bebekleri dünyaya geldi.

CİNSİYETİ KIZ, ADI CANAN AYBÜKE

Sümeyye Erdoğan Bayraktar-Selçuk Bayraktar çiftinin, Medipol Hastanesi'nde 35 haftalık doğan bebeklerinin cinsiyetinin ise kız olduğu öğrenildi. İlk kez anne baba olan çift kızlarına Canan Aybüke ismini verdi. Biz de abchaber.com olarak çiftin bebeklerinin hayırlı olsun diyor ve sağlıklı, mutlu, uzun bir ömür geçirmesini temenni ediyoruz.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN TORUNLARI

Sümeyye-Selçuk Bayraktar çiftinin çocukları Canan Aybüke, Recep Tayyip Erdoğan-Emine Erdoğan çiftinin de altıncı torunları oldu. İşte Erdoğan'ın torunları: Berat-Esra Albayrak çiftinin çocukları Ahmet Akif (12) ve Mahinur (8) ve Sadık Eymen (2) Bilal ve Reyyan Erdoğan'ın çocukları olan Ömer Tayyip (10) ve Ali Tahir (3)... Burak Erdoğan ile Sema Ketenci Erdoğan çiftinin ise çocukları bulunmuyor.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×