Öne Çıkanlar survivor halk oylaması survivor sms sonuçları survivor ada konseyi 30 nisan kimin adı çıktı survivor gönüllüler ada konseyi kimin adı yazıldı Gönüllüler Ada Konseyi 30 Nisan Kimin Adı Yazıldı

Taksim Meydanı'ndaki 23 Nisan töreni fotoğrafları

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, yurdun dört bir yanında coşkulu törenlerle kutlanıyor. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün düzenlediği 23 Nisan törenleri ise Taksim Meydanı'nda devam ediyor. Taksim Meydanı'ndaki 23 Nisan töreninin fotoğrafları haberimizde.

Taksim Meydanı'ndaki 23 Nisan töreni fotoğrafları
Mustafa Kemal Atatürk'ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ndeki resmi törenlerle kutlanıyor.

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün düzenlediği tören ise Taksim Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'na bırakılan çelenk töreninin ardından başladı. Öte yandan 23 Nisan vesilesiyle Taksim Meydanı'nın farklı noktalarına ve Atatürk Kültür Merkezi'nin üzerine dev Türk bayrağı ile Atatürk posteri asıldı.

İşte; Taksim Meydanı'ndaki 23 Nisan kutlamalarından görüntüler;

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci​Atatürk Kültür Merkezi'nin üzeri Dev Türk Bayrağı ve Atatürk posteri ile donatıldı.23 Nisan coşkusuna çocukların yanı sıra yetişkinlerde katılıyor.Törende Haliç İlkokulu öğrencilerinin halk oyunları gösterisi çok beğenildi.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×