Öne Çıkanlar feto 15 dakika kuralı 689 sayılı khk ile atılan öğretmenlerin tam listesi wikipedia erişime neden kapatıldı 1 mayıs 2017 akparti myk toplantısı

TBMM Başkanı İsmail Kahraman vefat etti haberleri asılsızdır

TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın vefat ettiği yönünde sosyal medyada çıkan haberler üzerine tedavi gördüğü Güven Hastanesi'nden açıklama yapıldı. Açıklamada iddiaların asılsız olduğu belirtildi.

TBMM Başkanı İsmail Kahraman vefat etti haberleri asılsızdır

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman bu sabah tedavi gördüğü hastanede yeniden yoğun bakıma alındı. Bazı haber sitelerinde ve malum çevrelerde spekülasyon aracı olarak kullanılan Kahraman'ın sağlık durumu ile ilgili Güven Hastanesi'nden açıklama yapılmış, Kahraman'ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtilmişti.

Ancak öğleden sonra bazı sosyal medya hesaplarından ve haber sitelerinden ''İsmail Kahraman vefat etti'' iddiaları ortaya atılmıştı. Bu iddialar üzerine hastaneden bir açıklama daha yapıldı. Söz konusu haberlerin asılsız olduğu belirtilen açıklamada, ''TBMM Başkanımız İsmail Kahraman'ın geçirmiş olduğu ameliyatıyla ilgili sağlık durumu iyi seyretmektedir. Alt solunum yolunda başlangıç safhasında enfeksiyon tespit edilmiş olup, yakından izleme amacıyla tedavisine yoğun bakım ünitesinde devam edilmektedir.'' denildi.

Güven Hastanesi'nden yapılan yazılı açıklamada, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman’ın sağlık durumunun iyi seyrettiği açıklandı.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×