Bu haber kez okundu.

TKDK Açıkladı! TKDK 200 Personel Alımı Yapacak Kimler Başvuru Yapabilecek?

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu yani kısaca TKDK resmi internet sayfasından yaptığı açıklamayla 200 kamu personeli alacağını duyurdu. Yapılan açıklamada ise 184 Uzman, 8 Denetçi, 1 Mütercim ve 7 Destek Personeli alımı yapılacak. TKDK 200 memur alımı yapacak.

Peki TKDK 200 personel alımı başvuru şartlar neler ? TKDK 200 personel alımına kimler başvuru yapabilir ? TKDK 2017 Personel alımı başvuru tarihleri ne zaman tüm detayları abchaber.com'da

TKDK 200 PERSONEL ALACAK

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu uzman,denetçi , mütercim ve destek personeli alımı yapacak

İstihdam edilecek olan personeller merkez ve taşra birimlerine 184 Uzman, 8 Denetçi, 1 Mütercim ve 7 Destek Personeli olmak üzere toplam 200 personel alınmasına yönelik Denetçi, Uzman, Mütercim ve Destek Personeli Seçme Sınavı 10 Eylül 2017 Pazar günü yapılacaktır.

ALINAN PERSONELLER HANGİ İLLERDE GÖREV YAPACAK ?

Söz konusu sınava başta Kurum merkezi olmak üzere Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ardahan, Çankırı, Denizli, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Karaman, Kars, Kastamonu, Malatya, Mardin, Muş, Ordu, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon, Van ve Yozgat İl Koordinatörlüklerinde istihdam edilecek.

TKDK 200 KAMU PERSONEL ALIMI HANGİ BÖLÜMLERDEN ALACAK?

TKDK 200 personel alımına göre Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu'na alınacak bölümler ziraat, gıda, su ürünleri, inşaat, elektrik-elektronik, makine, endüstri mühendislikleri, iktisadi ve idari bilimler, veteriner, hukuk fakülteleri ve mütercim tercümanlık bölümleri mezunları başvurabileceklerdir.

SINAV NE ZAMAN YAPILACAK?

TKDK 200 personel alımı sınavı 10 Eylül 2017 pazar günü yapılacak. Yapılacak olan sınavın başvuru kılavuzu bugün açıklanması bekleniyor. Sınava ait tüm detaylar açıklanacak olan sınav başvuru kılavuzunda açıklanacak. Merak edilen sorular sınav nerede yapılacak. Bölümlere başvuran kişilere göre kaç kişi çağırılacak. Yazılı sınavdan sonra sözlü mülakat olacak detaylar burada sizlerle olacak.

SÖZLÜ MÜLAKAT OLACAK MI ?

TKDK son yaptığı sınavlarda başarılı olan personeller için birde sözlü mülakata çağırılıyor. Sözlü mülakatta başarılı olan personeller başarılı sayılıyor

Meltem KIZAKLI

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×