Öne Çıkanlar feto 2017 AÖL 3 Dönem Sınav Sonuçları lys tercih sonuçları 2017 1 mayısı kimler kutlar dgs sonuçları 2017

Tutuklu FETÖ'cüleri rüyalarında Hillary Clinton kurtarıyor

FETÖ'den tutuklanan örgüt üyeleri, kurtuluşu eşlerinin gördükleri rüyalarda arıyor. Örgüt mensupları rüya yalanlarıyla çözülmenin önüne geçmeye çalışıyor.

Tutuklu FETÖ'cüleri rüyalarında Hillary Clinton kurtarıyor

Karabük T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda bulunan 'Rüya' başlıklı bir not kağıdında FETÖ'cülerin üyelerini rüya yalanlarıyla diri tutmaya ve itirafların önüne geçmeye çalıştıkları ortaya çıktı.

Tutuklu bir FETÖ mensubu tarafından yazıldığı öne sürülen notta, örgüt üyesi eşinin rüyasında gördüklerini anlatıyor. Rüyada bir kişinin ‘ne zaman isterseniz arayın ben ABD Başkanıyım’ dediği anlatılırken söz konusu başkanın ise ABD başkan adayı Hillary Clinton olduğu anlaşıldı. Zira Clinton'a FETÖ tarafından bağış yapıldığı ortaya çıkmıştı.

FETÖ üyesinin rüya mektubu

Star Gazetesi'nin ortaya çıkardığı FETÖ'cünün rüya mektubunda; “Bir arkadaşın eşi rüyasında Medrese-i Yusufiye’den arkadaşları görüyor. Bir kazandalar ve altlarında ateş yanıyor. Sonra bir konferans salonunda buluyor kendisini, karşısında bir bayan bu işin takipçisi olduğunu sonlarına kadar destek olacağını, bu işin peşini bırakmayacağını söylüyor ve cep telefonunu bile vererek eşlere ‘ne zaman isterseniz arayın ben ABD Başkanıyım’ diyor.” yazıyor.

Kaynak: STAR

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×