Öne Çıkanlar feto Jandarma Anneler Günü Klibi dgs başvuru kılavuzu 6 Haziran Ödül Oyunu Survivor 12 Mayıs

Vasip Şahin açıkladı İstanbul'da 9 Ocak mesai bitiş saati değişti

İSTANBUL Valisi Vasip Şahin, memurlar için erken tatil haberini son dakikada açıkladı. Twitter'dan yapılan açıklamada İstanbul'daki kamu kurum ve kuruluşların mesai saatinin 15.30'a çekildiği belirtildi.

Vasip Şahin açıkladı İstanbul'da 9 Ocak mesai bitiş saati değişti

İSTANBUL'daki memurlara erken tatil haberi Vali Vasip Şahin'in sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile kesinleşti. Şahin, ''Kar yağışı nedeniyle bugün İlimiz kamu kurum ve kuruluşlarında mesai 15.30'a çekilmiştir.'' diyerek kamuda çalışan memurlar için müjdeli haberi açıkladı.

İstanbul Valisi Vasip Şahin mesai saatleri değişiklik açıklaması

Vasip Şahin'in memurlara yönelik mesai saati açıklaması şöyle; 

''Devam eden ve meteorolojik değerlendirmelere göre artması beklenen kar yağışının ilimizde yol açabileceği trafik yoğunluğu ve olumsuzlukları en aza indirebilmek için kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personelin mesai sona erme saati, bugüne (09.01.2017) mahsus olmak üzere 15.30 olarak belirlenmiştir. Kurum amirleri tarafından zorunlu hizmetlerin yürütülmesi için yeterli personel ayrılacak olup, hizmet gereği görevine devam mecburiyeti bulunan kurumlarda, mesainin erkene alınıp alınmayacağı kurum amirlerinin takdirine bırakılmıştır. Kamuoyunun bilgisine sunulur.''

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×