Yeni sigara fiyatları listesi PmAktif.com'da açıklandı

Yeni sigara fiyatları 2017 PMaktif.com'da açıklandı. Sigara ve alkollü içki fiyatlarına gelen ÖTV zammı sonrası sigara firmaları paket başına 1'er lira zam yaptı. Peki hangi sigara ne kadar?

Yeni sigara fiyatları listesi PmAktif.com'da açıklandı

Yeni sigara fiyat listesi Pmaktif 2017 sitesinden yayınlandı. Sigara ve alkollü içki fiyatlarına yeni yıldan önce dev ÖTV zammı yapıldı. Peki zam sonrası sigara fiyatları ne kadar oldu? Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre alkollü içki ve tütün ürünlerine yapılan Özel Tüketim Vergisi zam oranları yüzde 10 ila yüzde 27,5 arasında değişiyor.

PMAktif.com giriş ekranı

Sigara satış ruhsatına sahip satış noktaları için hazırlanan PMAktif portalından yeni sigara fiyat listesi 2017 fiyatları açıklandı. Eğer Pmaktif.com üyeliğiniz var ise siteye giriş yaparak zamlı sigara fiyat listesine ulaşabilirsiniz.

PAKET BAŞINA 1 LİRA ZAM YAPILDI

Üreticiler paket başına 1'er lira zam yaptı. Yeni zamlı satışlar 5 Aralık'tan itibaren yürürlüğe girecek. 9 TL'lik sigara 10 TL'ye, 10 TL'lik sigaralar da 11 TL'ye yükseldi. Yayın politikamız gereği markalara yer vermiyoruz.

RESMİ GAZETE'DE YAYIMLANAN KARAR

1 Aralık tarihli Resmi Gazete'de alkollü içkilere ve ütün ürünlerine yapılan ÖTV zammı oranları açıklandı. Buna göre içki ÖTV oranı yüzde 10, sigara ÖTV oranı ise yüzde 27,5 artırıldı. İşte yeni zam listesi...

Yeni sigara ve alkol fiyatları ÖTV zam listesi - 1Yeni sigara ve alkol fiyatları ÖTV zam listesi - 2Yeni sigara ve alkol fiyatları ÖTV zam listesi - 3

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Ayça 4 ay önce

Oh iyi olmuş valla. Öyle pöfür pöfür sigara içerek biz içmeyenleri zehirliyorlardı. İnşAllah daha da pahalı olurda içemezler. Hiç kusura bakmayın arkadaşlar ama öyle yani. Bizi her ortamda zehirlemeye hakkınız yok.