İlk derece amirlik (Komiser yardımcılığı) sınav sonuçları PAEM'de!

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün 1000 PAEM İlk derece Amirlik Eğitimi öğrenci adayı alımı için Polis Akademisi Başkanlığınca gerçekleştiren Komiser Yardımcısılığı sınav sonuçları açıklandı. Sınavda başarılı olan 900'ü erkek, 100'ü kadın olmak üzere toplam bin kişinin isimleri pa.edu.tr internet sitesinde açıklandı.

Sınavda başarılı olan komiser yardımcısı adaylarının başarı sıralaması, alınan en yüksek puandan aşağıya doğru yapıldı. Adaylar sınav sonuçlarını Polis Akademisi Başkanlığının sonuç öğrenme ekranı üzerinden e-Devlet şifrelerini girerek öğrenebilecekler. İnternet ortamında açıklanan sonuçlar adaylara tebliğ niteliğinde olup, sınav sonuçları hakkında adaylara ayrıca açıklama ve yazılı tebligat yapılmayacak.

PAEM 2. Dönem İlk Derece Amirlik Eğitimi sınav sonuçları için tıklayınız.

Asıl olarak başarılı olan adaylar eğitime başlama takvimi doğrultusunda en geç 02-06/01/2017 tarihleri arasında en son gün en geç saat:17.00’ye kadar bizzat gelerek veya EBYS aracılığıyla geçici kayıt ön başvurularını Polis Akademisi Başkanlığı Çamlıca Yerleşkesine yapacaklardır. (Yurtdışında görevli personel başvurusunu 0 312 397 30 50 nolu faks numarasına gönderebilecektir.)

SONUÇ AÇIKLAMA VE EĞİTİME BAŞLAMA TAKVİMİ

KONU TARİH TARAF İŞLEM
SONUÇLARIN AÇIKLANMASI 31.12.2016 POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI POLİS AKADEMİSİ İNTERNET SAYFASINDAN ASIL VE YEDEK ADAYLARIN DUYURULMASI
GEÇİCİ KAYIT İŞLEMLERİ İÇİN POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI PAEM ÇAMLICA YERLEŞKESİNE BAŞVURU YAPILMASI
 

02/01/2017 İLE
06/01/2017
TARİHLERİ ARASI

POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI PAEM ÇAMLICA YERLEŞKESİ

GEÇİCİ KAYIT İŞLEMLERİN YAPILMASI İÇİN ASIL ADAYLAR EĞİTİME KATILACAKLARINA DAİR BAŞVURULARINI BİZZAT GELEREK VEYA EBYS ARACILIĞIYLA 06/01/2017 GÜNÜ SAAT 17.00’DEN ÖNCE PAEM ÇAMLICA YERLEŞKESİNDE OLACAK ŞEKİLDE YAPACAKLARDIR. 
 

ADAYLARIN İNTİBAK EĞİTİMİ VE GEÇİCİ KAYIT İÇİN TOPLANMASI 09/01/2017

POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI PAEM ÇAMLICA YERLEŞKESİ 

ADAYLAR ÇAMLICA YERLEŞKESİNDE İNTİBAK EĞİTİMİ VE GEÇİCİ KAYIT İŞLEMLERİ İÇİN SAAT 08.00’DE TOPLANACAKTIR. 
BU TARİHE KADAR GEÇİCİ KAYITLARINI YAPTIRMAYAN ADAYLARIN HİÇ BİR MAZERETLERİ KABUL EDİLMEYECEK VE YERLERİNE SIRASIYLA YEDEK ADAYLAR ÇAĞRILACAKTIR.
 
YEDEK ADAYLARIN ÇAĞIRILMASI 09-10/01/2017 TARİHLERİ ARASI POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI PAEM ÇAMLICA YERLEŞKESİ KAYIT YAPTIRMAYAN VEYA İNTİBAK EĞİTİME KATILMAYAN ASIL ADAYLARIN YERLERİNE YEDEK ADAYLAR ÇAĞIRILACAKTIR.
ÇAĞIRILAN YEDEK ADAYLARIN GEÇİCİ KAYITLARININ YAPILMASI VE İNTİBAK EĞİTİMİ 10/01/2017 İLE 13/01/2017 TARİHLERİ ARASI POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI PAEM ÇAMLICA YERLEŞKESİ ÇAĞIRILAN YEDEK ADAYLAR GEÇİCİ KAYITLARINI YAPACAK VE İTİBAK EĞİTİMİNE BAŞLAYACAKTIR.
EĞİTİM ÖĞRETİME BAŞLAMA 16/01/2017 POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI PAEM ÇAMLICA YERLEŞKESİ KAYITLARI YAPILAN ADAYLAR ÇAMLICA YERLEŞKESİNDE SAAT 08.00’DE HAZIR OLACAKTIR.
ADAYLAR YANLARINDA TÖREN KIYAFETİ, GENEL HİZMET KIŞLIK RESMİ KIYAFETİ  VE BUNLARIN AKSESUARLARI,  EŞOFMAN VE SPOR AYAKKABI GETİRECEKTİR.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×