Kerem Bürsin Kimdir?

Kerem Bürsin Kimdir?

Başarılı ve yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, 4 Haziran 1987 tarihinde dünyaya geldi. Kerem Bürsin hakkında merak ettiklerinizi buradan öğrenebilirsiniz. İşte; Kerem Bürsin biyografisi.

Başarılı ve yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, 4 Haziran 1987 tarihinde dünyaya geldi. Oyunculuk eğitimini Amerika'da tamamlayan Bürsin, lise yıllarında arkadaşları ile birlikte bir Rock gurubu kurdu. Bu gurup ile birlikte Teksas'ta bir çok başarılı konser verdi.

Başarılı oyuncuyu ilk keşfeden isim, Oscar'lı yapımcı Roger Corman oldu. Amerika'da yaşayan Kerem Bursin, Boston Emerson Collage'den sonra üniversite eğitimini tamamladı. Ardından Los Angeles'a taşınarak oyunculuk kariyerine başladı.

Carolyn Pickman ve Eric Morris'ten oyunculuk eğitimi alan Bursin, kuzeninin düğünü için İstanbul'a geldiğinde Gaye Sökmen ile tanıştı ve Gaye Sökmen Ajans'la anlaşarak Türkiye'de de oyunculuk yapmaya başladı. Daha öncede her yaz tatilinde Türkiye'ye anneannesinin yanına geldi.

Bursin'in rol aldığı filmler arasında; 2013 The Living Dead, 2010 Sharktopus, 2008 Killian, 2007 The Architect, 2006 Razor Man, 2010 Kiss of Death.2 yer alıyor.

Temmuz 2013 tarihinde başlayan "Güneşi Beklerken" adlı gençlik dizisinde Kerem Bursin, başrolleri Emre Kınay, Hande Doğandemir ile paylaştı.2014 yılında yönetmeni Çağan Irmak olan "Unutursam Fısılda" isimli filmde Kerem Bursin, Hümeyra, Mehmet Günsür, Farah Zeynep Abdullah ve Işıl Yücesoy ile birlikte oynadı.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×