Künye

Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz haber içerikleri için info@abchaber.com mail adresi aracılığıyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee


ABCHABER GAZETECİLİK, MEDYA ve YAYINCILIK adına

Serap SES
serap.ses@abchaber.com

ADRES / Adress

 
Kazım Orbay Mahallesi 342. Cadde No 29/1 Mamak 06630 ANKARA

TELEFON  / Phone : 90 505 362 61 62

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief

Selman SES
selman.ses@abchaber.com

HABER EDİTÖRLERİ / News Editors

Emrah ECE
emrah.ece@abchaber.com

Yaşar KÜSKÜ
yasar.kusku@abchaber.com

Ayhan ERTÜRK
ayhan.erturk@abchaber.com

Eda ÜNLÜ
eda.unlu@abchaber.com

 
GECE EDİTÖRÜ / Night Editor
(Çalışma Saatleri / Working Hours 23:00-08:00)

Onur KARAKAYA
onur.karakaya@abchaber.com

Site köşe yazarları 'YAZARLAR' sayfasında listelenmektedir.

HUKUK DANIŞMANI / Jurisconsult

Av. Sedat ÜNSAL

REKLAM MÜDÜRÜ / Advertising Manager

Ahmet CİVAN
reklam@abchaber.com

YAZILIM / Software

TE Bilişim Rush Haber Sistemi
TE Bilişim

DOMAIN SERVİSİ / Domain Service

İsimtescil Bilişim A.Ş.

YER SAĞLAYICI / Location Provider

TE Bilişim


BASIN BÜLTENLERİ / Press Release

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

iletisim@abchaber.com

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. abchaber.com yazıların sorumluluğunu almaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI / Privacy Policy

© Copyrigth 2015 abchaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. abchaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.
Bunlar abchaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the abchaber.com. However, sometimes the abchaber.com uses third parties to process your information. abchaber .com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the abchaber .com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the abchaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the abchaber .com and its services. When you use abchaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the abchaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

Hukuka Aykırılık Bildirimi / Illegality Notice

Firmamıza ait olan www.abchaber.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletisim@abchaber.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

ABCHABER internet sitesinde yer alan bazı içerikler Fikir ve Sanat Eserleri kanununun 36. ve 37. maddeleri esas alınarak oluşturulmaktadır.


Sitemiz İnternet Yayıncıları Derneği  ve sanalbasin.com üyesidir üyesidir.

DMCA.com Protection Status