Bu haber kez okundu.

Acun Ilıcalı'dan Naşide Göktürk'e vefalı hareket
Başarılı şarkılarıyla 90'lı yıllara damgasını vuran Naşide Göktürk, konuk olduğu "360’da Elifnağme" programında hastalığı ve bu süreçte yaşadıklarına dair açıklamalar yaptı.

Yakalandığı amansız hastalıktan dolayı zor günler geçiren Naşide Göktürk, rahatsızlığından dolayı çok yorulduğunu ancak acıya dirençli olduğunu söyledi. 90'lı yıllara şarkılarıyla damga vuran sanatçı, şair yönünüde vurguladı. Göktürk, "İyi bir şairim. On adet çok satan kitabım var. Şarkıcılığım eleştirilebilir ama şairliğim asla" diyerek şiirleri konusunda ne kadar hassas olduğunu ifade etti.

Hastalığı sürecinde yaşadıklarına da değinen Göktürk, "Hasta gibi yaşamıyorum, ölüm korkusu yaşamıyorum. 2029’da öleceğime dair elimde senetim yok. Acıya dirençliyim. Hastalığım özgürlüğümü elimden aldı. Çabuk yoruluyorum." dedi.

Hastalanmadan önce Survivor'a form doldurmuştum!

Zor günler geçirdiğini ve bu zor günlerde bir çok arkadaşının da yanında olduğunu belirten Öztürk, "Acun Ilıcalı ile hiç tanışıklığım yoktu ama her konuda yardımcıyım ne gerekirse yanındayım diye aradı. Hastalanmadan on gün önce Survivor için form doldurmuştum. Hastalanmasaydım çok gitmek isterdim." dedi.

Şahin Özer albümümü vermedi!

Bu zorlu süreçte yanında olanlar kadar sıkıtılı durum yaşatan kişilerinde olduğunu ifade eden Öztürk, "Sezen Aksu beni hastalığımın ikinci günü aradı. Arayanlar olduğu gibi sıkıntılı durumlar da oldu. Şahin Özer albümümü vermedi. Aranjöre 15 bin TL para ödemem gerektiğini söyledi." ifadelerini kullandı.

Özellikle böyle zor günlerde dostluğun ne kadar önemli olduğunu belirten Öztürk, "Ahmet Kaya yıllar önce beni kayıkla boğulmaktan kurtarmıştı. Mehmet Ali Erbil de on bir yıl önce bir söz vermişti ve yerine getirdi, albümümde şiir okudu. Akrep Nalan’a şiir yazdım hadi komşum albüm yapalım dedi kalktık albüm yaptık." diyerek sözlerini tamamladı.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×