Bu haber kez okundu.

Ali Ağaoğlu'nun ortanca hanımı sessizliğini bozdu
Başarılı işadamı Ali Ağaoğlu'nun geçtiğimiz günlerde düzenlediği bir basın toplantısında yaptığı, "Ortanca hanımı aldım İstiklal Caddesi'ne patlamanın olduğu yere gittim. Millet fakir karanfil bırakıyor, ben gül bıraktım." şeklinde açıklamaları üzerine, Ağaoğlu'nun ortanca hanımım diye hitap ettiği Ayten Alpar, açıklamalarda bulundu.

Ali Ağaoğlu'nun "Ortanca Hanımım" şeklinde hitap ettiği Ayten Alpar, ilk kez konuştu!

Hürriyet'ten Ayşe Arman'a konuşan Ayten Alpar, Ali Ağaoğlu'nun kendisinin patronu olduğunu, 5 yıl süren bir ilişkinin ardından ondan hamile kaldığını anlatıyor.

Ayten Alpar, "Ben çocuk sahibi olmak istiyordum. Sperm bankasından sperm de alabilirdim, almadım. Çocuğu Ali'den yaptım" diyen Alpar, "Ortanca hanım" sözlerinin kendisini incitip incitmediğinin sorulması üzerine, "Hayır. Bu, Ali'nin bana taktığı bir lakap. Herkese takıyor. Tarzı bu" yanıtını verdi. Alpar bu bu lakabı "babacan bir tavır" olarak değerlendiriyor.

Alpar, "O kadar samimi bir üslupla söylemiş ki, kızamadım" diyor. Ali Ağaoğlu'yla ilişkisinin, kendisini aldattığı için 10 yıl önce bittiğini söyleyen Alpar, Ali Ağaoğlu'nun tepki toplayan sözlerini "linç" olarak değerlendirerek, "Herkes birden saldırmaya başladı. Twitter'da trend topic oldu. Böyle bir toplumsal lince hiç gerek yoktu" dedi.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×