Bu haber kez okundu.

Altın Kelebek protestosu Diriliş Ertuğrul ödülü iade etti
43. Altın Kelebek Ödül töreninde büyük bir skandal yaşandı. Yılın en iyi dizisi seçilen Diriliş Ertuğrul'un yapımcısı Mehmet Bozdağ, ödülü aldığı sırada konuşması engellendiği gerekçesiyle ödülü iade ettiğini duyurdu. Öte yandan oyuncu Cavit Çetin Güner ise Instagram hesabından, Kelebek Ödülü'nü ayakkabısının yanına koyarak çektiği fotoğrafın altına ''Pabucum daha değerli şu an'' notunu yazdı.

Cavit Çetin Güner instagram Altın Kelebek Ödülü

YAPIMCI BOZDAĞ'DAN AÇIKLAMA

Diriliş Ertuğrul'un senaristi ve yapımcısı Mehmet Bozdağ, teşekkür konuşması yapmasının engellendiğini öne sürdüğü açıklamasında, ''Bizlere ödül veren izleyicilerimizi selamlama ve teşekkür konuşması yapmam engellenmiştir. Bu hakkımızı kullanmamızın engellenmesini manidar buluyorum. Bu engellemenin haklı başarımız ve izleyicilerimize yapılan bir nezaketsizlik olduğuna inanarak ve haklı olarak aldığımız ödülü kuliste iade ettim.'' dedi.

FOTOĞRAF INSTAGRAM'DAN KALDIRILDI

Oyuncu Cavit Çetin Güner'in Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf kısa sürede binlerce kişi tarafından paylaşılırken, fotoğrafın kısa sürede kaldırılması dikkatlerden kaçmadı. Güner, fotoğrafı kendisinin kaldırmadığını ifade ederek bunun şikayet üzerine kaldırılmış olabileceğini belirtti.

Diriliş Ertuğrul Yapımcısı Mehmet Bozdağ Instagram paylaşımı

Güner bu durumu, ''dert değil her yerde var. Zaten patron benden daha profesyonel bir dille gerekeni söylemiş'' sözleriyle dile getirirken yapımcı Mehmet Bozdağ ise kendi hesabından uzunca bir açıklama paylaştı. Kendisinin teşekkür konuşması yapmasına izin verilmediğini vurgulayan Bozdağ, 43. Altın Kelebek Ödülleri Töreni'nde sunuculuk yapan Okan Bayülgen'e de sert eleştiride bulundu.

Bozdağ, ''Programın sunucusu Okan Bayülgen’in özür yerine Türkiye ve dünyada bu kadar ilgi gören ve siz değerli izleyicilerimizin takdirini kazanan dizimizi hiç izlemediğini söyleyerek alaycı bir konuşma yapması ve bundan sonra izleyeceğini belirtmesini de nezaketten uzak bir davranış olarak değerlendiriyorum. Bütün dünyanın farkında olduğu ve konuştuğu bir dizinin yeni farkına varması Bayülgen’in kendi ayıbıdır. Mümkünse dizimizi izlemesin. Kendisinin dizimizden alacağı hiçbir kıymet değeri olamayacağını konuşması bizlere göstermiştir.'' dedi.

SOSYAL MEDYA'DA OKAN BAYÜLGEN TEPKİSİ

Diriliş Ertuğrul senaristi ve yapımcısı Mehmet Bozdağ'ın sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamaların ardından dizinin izleyicilerinden de Bayülgen'e tepki mesajları yağdı. O mesajlardan bazıları şöyle;


 

- Diriliş Ertuğrul dizisine verilen ödülün iadesi,yerinde bir karar olup Okan bayülgen'e anlayamayacağı ANLAMLI bir cevap olmuştur. TEBRİKLER.

- Okan Bayülgen'e gülünen bi ülkede Allah Beyazıt Öztürk'e uzun ömür versin.
 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×