Bu haber kez okundu.

Angelina Jolie ayrılık tedavisine başladı

41 yaşındaki Jolie, yakın zamanda eşi Brad Pitt ile boşanma kararı almıştı. Bu kararın ardından psikolojisi hayli bozulan Jolie ve altı çocuğu psikolojik destek almaya karar verdi. İddialara göre Angelina Jolie, her gün psikolojik destek ve tedavi görüyor.

Angelina Jolie, geçtiğimiz günlerde Brad Pitt ile çocukların velayeti konusunda pazarlık yapmış ve geçici anlaşmaya varmıştı. Jolie'nin, tüm bu ağır sürece rağmen altı çocuğuna mümkün olduğunca normal davranmaya çalıştığı söyleniyor.

Jolie, Pitt'e boşanma davası açmasıyla birlikte Malibu'da kiraladığı villasına taşınmıştı. Ardından California'daki Hidden Hills bölgesinde bir başka ev kiraladığı ve buraya taşındığı haberleri gündeme gelmişti. 

Jolie'nin boşanma kararını, 14 Eylül'de ailece yapılan bir seyahat esnasında, özel jette alkol alan Brad Pitt'in sarhoş olarak 15 yaşındaki Maddox'a şiddet uygulaması nedeniyle aldığı iddia edildi.

Brad Pitt'in Fransız oyuncu Marion Cotillard ile bir ilişkisi olduğu ve Jolie'yi aldattığı ise başka bir söylenti. Ne olursa olsun bu boşanmanın iki ünlü oyuncunun da psikolojisini alt üst ettiği ortada. 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×