Bu haber kez okundu.

Behzat Uygur, görevinden istifa etti
Merhum tiyatro sanatçısı Nejat Uygur'un büyük oğlu Behzat Uygur, Galatasaray Altyapı Akademisi Sanat Danışmanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Sanat hayatı boyunca kardeşi Süheyl Uygur ile birlikte bir çok başarılı projeye imza atan Behzat Uygur, Galatasaray Altyapı Akademisi Sanat Danışmanlığı görevini üstlenmişti. Gönül verdiği takımın sanat danışmanlığını yapan uygur, Galatasaray takımının kendisi ile ilgilenmediği gerekçesiyle görevinden istifa etti.

Uygur, önceki gün Lig Radyo'da Ajans Futbol programında Yetkin Etkin'e konuk oldu. Uygur, programda Galatasaray ve yöneticileri hakkında flaş açıklamalarda bulundu.

İşte O Açıklamalar!

"GS Altyapı Akademisi Sanat Danışmanlığı görevinden başlamadan istifa ettim. Bana önce olmaz, sonra olur dediler. 1970'lerde disiplinsiz oyuncuları kadro dışı bırakıp gençleri oynatan adamlar yönetirdi Galatasaray'ı. Başkan Galatasaray'ın geleceğiyle hiç ilgilenmiyor. Ben yapayım yapmayayım bu iş hayata geçmeliydi." dedi ve açıklamalarına devam etti.

Galatasaray'ı kravatlılar değil, atkılılar yönetmeli!

Uygur; "Galatasaray'da çok değerli sanatçılar var. Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Selim Arda Üçer ile yemek yedik, bekle dedi, sonra kimse ne aradı ne sordu. Bu işi yapmayacağım. Oyaladılar beni. Galatasaray'ı kravatlılar değil, atkılılar yönetmeli." ifadelerini kullandı.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×