Bu haber kez okundu.

Böyle Vicdansızlık Olmaz ! Barış Akarsu'nun takıları ve ödülleri çalındı

Genç yaşta Bodrum'da geçirdiği trafik kazasında genç yaşta hayatını kaybeden Barış Akarsu'nun takıları ve ödülleri çalındı. 10 yıl önce hayatını kaybeden Barış Akarsu'nun annesi ikinci şoku yaşarken hırsıza sosyal medya üzerinden çağrıda bulunuldu. Detaylar abchaber.com'da

Henüz 28 yaşında evladını kaybeden acılı anne, oğlunun eşyalarının çalınması ile ikinci bir şok daha yaşadı.

Bartın Olay'ın haberine göre, Amasra Kum Mahallesi'nde bulunan Barış Akarsu’nun annesinin yaşadığı evin kilidini kırarak içeri giren kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, sanatçının özel eşyalarını çalarak kayıplara karıştı.

Barış Akarsu’nun odasında bulunan şapkası, yüzükleri, takıları, gitarı ve birçok eşyası çalındı. 

Polis hırsızlık olayı üzerine soruşturma başlattı.

BARIŞ AKARSU HAYRANLARINDAN TWİTTER'DAN HIRSIZA SESLENDİ

Çalınan eşyaların gerş getirmesi için Twitter üzerinden destekler gelmeye başladı ve çok kısa zamanda TT oldu.Açılan #BarısınEsyalarınaDokunma etiketiyle hırsızın çaldıkları takı ve ödülleri geri getirmesi için çağrıda bulundular.

Ayrıca olay ile ilgili soruşturma devam ediyor.

ANNE GÖZYAŞLARINA ENGEL OLAMADI

Oğlunun eşyalarının getirilmesini isteyen Hatice Akarsu, "Çarşamba günü köye gittim, dün eve geldiğimde şoke oldum. Kapının kilidi yoktu. Ev darmadağın. Oğlumun takıları, ayetel kürsi kolyesi, taktığı bütün takıları almışlar. Tabancayı almışlar. Kolye, künye, yüzük. Oğlum rahmetli olduktan sonra onun yüzüğünü özel günlerde ben takıyordum. Yatak odasında komidinin içinde saklıyordum. Onu bile almışlar. Bütün dolapları, çekmeceleri açmışlar. Kızıma aldığım künye, küçük altınlar, nazarlıkları almışlar. Oğlumun odasında bulunan özel eşyalarına kadar. Sadece giysilerine, ayakkabılarına dokunmamışlar. Küpe, kolye ne varsa götürmüşler. Herhalde zengin sandılar. Evde para ziynet eşyası yok. Keşke olsa onları alsalardı. Oğlumun değerlerini, hatıralarını almışlar. Ben onlarla beraber kendimi dik tutuyordum, onlarda avunuyordum. Hepsini almışlar."  gözyaşlarına engel olamadı.

Didem KARTAŞ

Anahtar Kelimeler:
Barış AkarsuHırsız
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×