Bu haber kez okundu.

'Bülent Kayabaş'ın ses tellerini yaktılar'

Doğa Rutkay'ın sunuculuğunu yaptığı TV programa katılan Ali Poyrazoğlu, 5 ay önce kansere yenik düşen Bülent Kayabaş hakkında bilinmeyen bir gerçeği ortaya çıkardı. Usta oyuncu Ali Poyrazoğlu, yakın dostu Bülent Kayabaş'ın, kemoterapi gördüğü sırada ses tellerinin yakıldığını söyledi.

Usta tiyatro oyuncusu Ali Poyrazoğlu, Doğa Rutkay'ın sunuculuğunu yağtığı bir televizyon programına konuk olarak katıldı. Sohbet sırasında Bülent Kayabaş ile olan 38 yıllık dostluğunu da anlatan Poyrazoğlu, usta oyuncu hakkında bilinmeyenleri de seyircilerle paylaştı.

Radyoterapi sırasında ses tellerini yaktılar

Bülent Kayabaş'ın tiyatroya çok sadık olduğunu dile getiren Poyrazzoğlu, "hastalığa karşı çok cesur bir tavır takındı. Sabah kemoterapi tedavisi oluyor, akşam da oyun oynuyordu" dedi. Bu durumun dayanılacak bir durum olmadığı ve Bülent Kayabaş'ın hastalığını sakladığı söyleyen Ali Poyrazoğlu, "Çok az insan bildi ağır bir kansere yakalandığını. Ona rağmen direndi. Bir aktörün başına gelebilecek en kötü şey oldu. Kanser ciğerine sıçramıştı. Radyoterapiden dolayı ses tellerini yaktılar, sesini kaybetti" ifadesini kullandı.

Sesin geri gelecek

Bülent Kayabaş'ın Bodrum'da oturup sürekli denize bakarak "sesim geri gelecek" dediğini belirten Poyrazoğlu, "sanki denizden yürüyüp gelecek. Nur içinde yatsın" dedi.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×