Bu haber kez okundu.

Cem Yılmaz, Funda Özkalyoncuoğlu'nu ti'ye aldı.
TV 8 ekranlarında yayınlanan "Aramızda Kalmasın" adlı magazin programında Sabahattin Ali’nin Kürk Mantolu Madonna romanı hakkında yapılan gaf güne damga vurdu.

Aramızda Kalmasın adlı magazin programının sunucusu Funda Özkalyancuoğlu'nun kitabın Amerikalı ünlü şarkıcı Madonna'nın hayatını anlattığını sanarak "Nasıl uyarlanacak bilmiyorum" demesi çok sayıda tepkiye neden oldu. Programın diğer sunucusu Jess Malho'nun Funda Özkalyoncuoğlu'nu uyarmasına rağmen Özkalyoncuoğlu'nun yorum yapmaya devam etmesi ise birçok kişi tarafından ti'ye alındı.

Ünlü ünsüz binlerce sosyal medya kullanıcısının konu hakkında yaptığı paylaşımlara dahil olan isimlerden biri de Cem Yılmaz oldu. Cem Yılmaz konu hakkında kendi üslubuyla  yaptığı yorumlar binlerce kullanıcı tarafından beğenildi ve paylaşıldı.

Ünlü oyuncu ve komedyen Cem Yılmaz konu hakkında bu Tweetleri attı:
 
 Funda Özkalyoncu olayın bu denli büyümesinin ardından bugün yaptığı açıklamada:

 "Bizim programımız magazin programı oysa ki, bugün Ankara'da çok önemli bir toplantı vardı, Musul'a büyük bir operasyon vardı, bunların önüne geçmeme çok şaşırdım. Neticede ben bir magazin programcısıyım. Özür dile diyorlar ama ben yalnızca kendimden özür dileyebilirim. Emin olun ki ben o kitabı okudum, ama okuyalı 40 sene olmuştur. Yani 40 sene dediğimde kaç yaşında okuduğumu anlarsınız. Kitabı hatırlayamadım, konuya önceden hazırlanmadığım için galiba program partnerimin söylediğini tam olarak anlayamadım. Hatalı bir durum oldu. Acaba bu dünyanın sonu mu, kimin neresini acıtmış olabilir? O konuşmayı ben tamamen yanlış anladım. NTV'de uzun süre radyo programı yaptım, insanlar benim neyi ne kadar okuduğumu, bildiğimi aşağı yukarı bilirler. Program partnerim bana anlatmaya çalışıyor ama ben anlayamıyorum. Hala başka bir şey söylüyorum. Yani onunla bir tartışmamız da yok. Günün sonunda geldiğimiz noktada ben şuna şaşırdım: Diyelim ki ben çok cahil bir kadınım ve ne kadar cahil olduğunu da bilmeyen şuursuz bir kadınım. Eğer sokağa çıksak bir kadını linç etme istatistiği yapsak, bir kadını ne kadar süre içinde linç edebilirsiniz desek bu istatistik çıkmazdı." dedi.
 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×