Bu haber kez okundu.

'Deliormanlı' filminin galasında kavga ettiler
Başrollerini Sarp Levendoğlu, Birce Akalay, Gürkan Uygun ve Danny Williams'ın paylaştığı "Deliormanlı"nın galası Kanyon'da gerçekleşti. Galanın ardından Coridor Bar'da after party düzenlendi.

Gala sonrası düzenlenen partiye Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay'ın kavgası damga vurdu. Bir anda kavga etmeye başlayan çift birbirlerine ağır sözler söyledi. Çift, basın danışmanları tarafından mekanın balkonuna götürüldü.

Gece sonunda gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakmayan Sarp Leventoğlu, gazetecilerin, "yumruklardan korktunuz mu?" sorusuna; "Demirden korksaydık trene binmezdik. Ayrıca ben yumrukları hiç hatırlamıyorum acımadı hiç" şeklinde cevap verdi.

Filmde Sarp Leventoğlu'yla sahneleri olan eski ağır siklet boks şampiyonu Danny Williams "Sarp'a gerçekten yumruk atmazdım oyuncu olduğu için ama gerçekten yumruk atmak zorunda kaldım" diye konuştu.

Film ekibinin gece saat 2 gibi ayrıldığı mekandan Akalay ve Levendoğlu, sabaha karşı çıktı. İkili çıkışta el ele poz verdi.
 

Murat Şeker: Filme sınır koymak enteresan bir durum!

13 yaş sınırı uygulanan film için Yönetmen Murat Şeker "Boks maçları Televizyonlarda yayınlanıyor. Filme sınır koymak enteresan bir durum" dedi.

Şeker "Deliormanlı için yerli Rocky diyorlar ama o filmde bile yumrukların hepsi gerçek değilken bizim yumruklarımız gerçek" ifadelerini kullandı.

Geceye katılan başarılı yazar Ömür Gedik, gece sonunda gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gedik, sevgilisi Ferhat Göçer'den ayrıldığı iddiasını yalanladı.

Gedik, gazetecilerin, "Eşlerin aynı projede yeralmasının bir sorun olup olmadığı" sorusuna; "Bu bence insanların mizaçlarına bağlı. Ben yakınlarımla rahat çalışamıyorum ama onlar iyi çift." şeklinde yanıt vererek sözlerine devam etti.

Ömür Gedik; "Evden geliyorum şimdi Ferhat evdeydi ben çıkarken." dedi. Gedik, Bülent Ersoy'un peşine taktım dediği dedektifi için Ömür Gedik, "Dedektif işi bıraktı herhalde bir şey bulamadığı için görmedim" açıklamasını yaptı.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×