Bu haber kez okundu.

Ebru Şallı'yı kızdıracak sözler
Modellik kariyerinin ardından pilates eğitmenliği kimliği ile büyük başarılara imza atan Ebru Şallı, Türkiye Cimnastik Federasyonu'ndan eğitmenlik sertifikası almıştı. Bu sertifikaya sahip olarak televizyon ekranlarında ve özel olarak pilates eğitmenliği yapmaya başlayan Ebru Şallı, bir türlü kendisine yöneltilen eleştirilerin önüne geçemedi. İşte detaylar...

Sosyetik güzel Somer, başarılı sunucu Ebru Şallı'nın yanlış pilates yaptığını belirtti, 'ezik Türk kadını ve cahil' diyerek yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Pilates denilince Türkiye'de ilk akla gelen isimler arasında yer alan Ebru Şallı, "Bilinçsiz spor yaptırıyor" uyarıları üzerine hem ABD hem de Türkiye Cimnastik Federasyonu'ndan eğitmenlik sertifikası almıştı. Sertifika almasına rağmen kendisine yöneltilen eleştirilerin önüne geçemeyen, geçmişte, Deniz Akkaya, Gizem Özdilli ve Prof. Dr. Erkan Topuz gibi birçok isim tarafından eleştirilen Ebru Şallı'ya bir eleştiri de sosyetik güzel Mina Somer'den geldi.

Mina Somer, pilates sayesinde form tutan yabancı bir modelin fotoğrafını paylaşıp altına şöyle yazdı: Somer; "Son 3-5 senedir instagram'a pilates videoları koyup kendini spor yapıyor zanneden ezik Türk kadınlarına selam olsun."
 

Sosyetin güzel Somer, 'ezik Türk kadını' sözüyle kimi hedef aldığını soranlara ise Ebru Şallı'yı çok kızdıracak şu yorumu yaptı:

Somer; "Şurada 3-5 senedir yanlış yunluş iki aptal pilates hareketi yapınca kendini spor yapıyor zanneden Ebru Şallı tarzı ve benzeri cahil kadınlarımızdan bahsetmiştim." dedi.

Sosyetik güzelin bu tartışma yaratacak sözlerinin ardından şimdi gözler başarılı sunucu Ebru Şallı'ya çevrildi. Güzel sunucunun bu sözler karşısında ne cevap vereceği merak konusu.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×